Facultaire alumni verenigingen

De band tussen alumni en alma mater wordt vooral levend gehouden door het grote aantal alumniverenigingen. Zij bieden een gevarieerd aanbod van activiteiten zoals lezingen, borrels en masterclasses.

Alumni Relations MBA Programmes - Rotterdam School of Management, Erasmus University
Contact: Mw. Irene Broekmans -Versluijs
E-mail: ibroekmans@remove-this.rsm.nl alumnirelations@remove-this.rsm.nl

Alumni Relations BSc/MSc  - Rotterdam School of Management, Erasmus University
Contact: Mw. Jennifer Ritfeld
E-mail: jritfeld@remove-this.rsm.nl alumni@remove-this.rsm.nl

Alumni Relaties Erasmus School of Economics (ESE)
Contact: Dhr. Charles Hermans
E-mail: hermans@remove-this.ese.eur.nl
www.esealumni.nl

Alumni Relaties Erasmus School of Law (ESL)
Contact: Dhr. Martijn Roos
E-mail: m.roos@remove-this.law.eur.nl
www.esl.eur.nl/alumni

Alumnivereniging Sociologie
Contact: Mw. Marijana Zinanovic
E-mail: alumnisociologie@remove-this.fsw.eur.nl
http://www.eur.nl/fsw/soc/alumni/

Alumnivereniging Bestuurskunde Erasmus Universiteit Rotterdam (ABEUR)
Contact: Mw. Lalita Rambhadjan
E-mail: rambhadjan@remove-this.fsw.eur.nl
www.eur.nl/fsw/bsk/abeur

aBMG (alumnivereniging Beleid en Management Gezondheidszorg)
Contact: Mw. Yvonne van Persie
E-mail: abmgsecretaris@remove-this.gmail.com
www.abmg.nl

Accountancykring Erasmus Universiteit Rotterdam
Contact: Dhr. Hans van der Vlies
E-mail: secretaris@remove-this.accountancykring.nl
www.accountancykring.nl

AIRO (Alumnivereniging Internal Auditors Rotterdam)
Contact: Dhr. Sander van Oosten
E-mail: s.van.oosten@remove-this.acs.nl
www.auditing.nl/alumni/airo

Alumnivereniging Faculteit der Wijsbegeerte
Contact: Mw. Ceciel Meiborg
E-mail: meiborg@smc.eur.nl
www.eur.nl/fw/informatievoor/alumni

Alumnivereniging Erasmus MC (Vereniging voor afgestudeerden Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen)
Contact: Dhr. Laurence Walhout
E-mail: alumni@remove-this.erasmusmc.nl
www.erasmusmc.nl/verenigingen/alumni 

Alumni Sociologie
Contact: Dhr. Hans Pruijt
E-mail: pruijt@remove-this.fsw.eur.nl

Alumni In Criminologie
Contact: Mw. Karin de Jong
E-mail: aic.rotterdam@remove-this.gmail.com
www.svcia.nl

EAV (Erasmus Alumni Vereniging)
Contact: Mw. Alexandra Staab
E-mail: eav@remove-this.erasmusalumnivereniging.nl
www.erasmusalumnivereniging.nl

EFR alumnivereniging
Contact: Mw. Alissa Daurer
E-mail: secretaris@remove-this.efralumni.nl
www.efr.nl/alumni

EMAA (Erasmus Marketing Alumni Associatie)
Contact: Mw. Lina Hu
E-mail: info@remove-this.emaa.nl
www.emaa.nl

EUREOS
Contact: Mw. Hande Macit
E-mail: vice-president@remove-this.eureos.nl
www.eureos.nl

Ex Duplo
Contact: Dhr. Dominique Poot
E-mail: bestuur@exduplo.nl
www.exduplo.nl

FSR Alumnivereniging
Contact: Dhr. Jordy Streng
E-mail: alumni@fsr.nu
www.fsralumni.com

(Bachelor) Honours Class Alumni Vereniging Rotterdam
Contact: Dhr. Nicky Hoogveld
E-mail: nhoogveld@remove-this.esehonours.nl 
www.esehonours.nl

HonEURs Alumni Association
Contact: Mw. Jill Briggeman
E-mail info@remove-this.honeursalumnivereniging.nl
www.honeursalumnivereniging.nl

IHS Alumni International
Contact: Mw. Charmae Nercua
E-mail: nerchua@ihs.nl
www.ihs.nl

ISS
Contact: Mw. Sandra Nijhof
E-mail: alumni@remove-this.iss.nl
www.iss.nl

Kring van Economen
Contact: Mw. Alexandra Staab
E-mail: eav@erasmusalumnivereniging.nl
www.erasmusalumnivereniging.nl

Kring van Juristen
Contact: Mw. Alexandra Staab
E-mail: eav@erasmusalumnivereniging.nl
www.erasmusalumnivereniging.nl

Masters of Financial Planning
Contact: Dhr. Rob Tichelaar
E-mail: tichelaar@remove-this.few.eur.nl

RecNet (alumnivereniging voor econometristen)
Contact: Mw U. Davids
E-mail: davids@ese.eur.nl
www.eur.nl/recnet

VRiSBI Alumni (alumnivereniging voor economie en informatica)
Contact: Dhr. Brian Hewitt   
E-mail: alumni@remove-this.vrisbi.nl
alumni.vrisbi.nl

 

Overige adressen

Trustfonds Erasmus Universiteit Rotterdam
Contact: Mw. mr. M. van Eesteren-Van de Erve
E-mail: secretariaat@trustfonds.nl
www.trustfonds.nl

Stichting A.A. Van Beek Fonds
Contact: Mw. mr. M. van Eesteren-Van de Erve
E-mail vanbeekfonds@remove-this.rotan.nl
www.aavanbeekfonds.nl

Netherlands Association Of University Women (VVAO)
E-mail kantoor@remove-this.vvao.nl