Facultaire alumni verenigingen

Rotterdam School of Management, Erasmus University
MBA Programmeer
Irene Broekmans -Versluijs
ibroekmans@remove-this.rsm.nl alumnirelations@remove-this.rsm.nl
alumni@remove-this.rsm.nl

Erasmus School of Economics (ESE)
Charles Hermans
hermans@remove-this.ese.eur.nl

Erasmus School of Law (ESL)
Martijn Roos
m.roos@remove-this.law.eur.nl

Erasmus School of History, Culture and Communications
Sabai Doodkorte
doodkorte@eshcc.eur.nl
Renee Mast
mast@eshcc.eur.nl
Lidewij Radix
radix@eshcc.eur.nl

Faculteit Sociale Wetenschappen 
Marjolein Kooistra
marjolein.kooistra@remove-this.eur.nl

Faculteit Wijsbegeerte
Annemiek van Beek
annemiek.
beek@eur.nl

iBMG
Stefan Groen
groen@bmg.eur.nl

ErasmusMC
Arnoud Houweling
a.j.houweling@remove-this.erasmusmc.nl

ISS 
Sandra Nijhof
nijhof@iss.nl

IHS
Charmae Nercua
nercua@ihs.nl