Overname deel klantenbestand van Abel Telecom door Telfort

Telfort heeft de klanten van Abel Telecom overgenomen die gebruik maakten van de diensten van Tiscali. Dit zijn Abel ADSL (en Telefonie) klanten aangemeld na 12 februari 2007. De oud ERNA ADSL gebruikers die zijn overgegaan naar Abel ADSL vallen hier ook onder.
Voor meer informatie zie de websites van Abel Telecom en Telfort.
http://www.abeltelecom.nl/index.php?pageID=381
http://klantenservice.internet.telfort.nl/
De betrokken Abel ADSL gebruikers zijn door Telfort schriftelijk op de hoogte gesteld.
Indien u gebruik maakt van de Abel SMTP outgoing server in de instellingen van uw e-mail programma, dan kunt u vanaf zondag 28 september 2008 geen e-mail meer verzenden.
U dient deze te vervangen door de secure SMTP (SSL) outgoing server van de EUR (smtp.eur.nl) of door de SMTP server van Telfort (smtp.telfort.nl).
Voor de instellingen van de secure (SSL) smtp.eur.nl zie: http://www.eur.nl/ssc_ict/producten_diensten/e_mail/medewerkers/instellen/
Publicatiedatum: 29 september 2008
