Ontmoet en Ervaar Filosofie
Denk je erover om Filosofie te studeren? Tijdens Ontmoet en Ervaar Filosofie spreek je met de studieadviseur en volg je een eerstejaarscollege. Een goede voorbereiding!
Persoonlijke kennismaking
Ontmoet en Ervaar Filosofie op de Faculteit der Wijsbegeerte geeft je de gelegenheid kennis te maken met de studie Filosofie. Dit doe je in een persoonlijk gesprek met de voorlichter of de studieadviseur. Deze zal je alles vertellen over hoe het is om filosofie te studeren en je kunt ook al je vragen stellen. Daarna schuif je aan bij een een eerstejaarscollege zodat je Filosofie aan den lijve kunt ondervinden.
Voor wie?
Ontmoet en Ervaar Filosofie is bedoeld voor studiekiezers die zich:
- al hebben voorbereid op de studie door het bezoeken van een open dag of het grondig doorlezen van de website;
- die behoefte hebben aan een individueel gesprek ter voorbereiding op hun studiekeuze
- die niet naar een Meeloopdag kunnen komen
Verschil met de meeloopdag
De Faculteit der Wijsbegeerte organiseert voor de opleiding Filosofie drie keer per jaar een meeloopdag. Tijdens deze meeloopdag word je samen met andere studiekiezers door een huidige student begeleid. Deze vertelt je over de studie Filosofie en hoe hij of zij dat ervaart. Je krijgt een tour over de campus en je volgt twee keer een uur een hoorcollege. Het programma van Ontmoet en Ervaar Filosofie is minder uitgebreid en bedoeld voor diegenen die zich in een laatste fase van voorbereiding op de studiekeuze bevinden.
Aanmelden
Je kunt je middels onderstaand formulier aanmelden voor Ontmoet en Ervaar Filosofie. Na ontvangst nemen wij zo snel mogelijk contact met je op om een datum en tijd in te plannen. Dit is afhankelijk van de dagen waarop eerstejaarscolleges worden aangeboden.

