Home - Ouders.EUR.nl   Nieuws   Detail

Bijdrage Gaudium voor Erasmus Scholarship Fund

Meer mogelijkheden voor buitenlandse studenten

Het Erasmus Scholarship Fund van de Erasmus Universiteit Rotterdam ontvangt een forse bijdrage van Stichting Gaudium Continuiteit. Deze stichting steunde bestuursleden van de gelijknamige Rotterdamse studentenvereniging financieel. Met de omvorming van Gaudium tot een alumnivereniging wordt de stichting opgeheven.

Stichting Gaudium Continuiteit schenkt 33.333 euro aan het Erasmus Scholarship Fund van de Erasmus Universiteit. Met de schenking wil deze stichting de mogelijkheden voor buitenlandse studenten vergroten om op de Erasmus Universiteit te studeren. De resterende gelden uit de Stichting Gaudium Continuiteit gaan onder andere naar ontwikkelingsprojecten in Afrika.

Erasmus Scholarship Fund
Niet voor alle studenten buiten de Europese Unie is studeren in Nederland weggelegd. Zij kunnen hier namelijk geen aanspraak maken op studiefinanciering en betalen een hoger collegegeld. Speciaal voor deze talenten is het Erasmus Scholarship Fund opgericht: een fonds om intelligente jonge mensen van buiten de Europese Unie een kans te geven om in Rotterdam te studeren.

Aan de Erasmus Universiteit studeren zo'n 5.000 buitenlandse studenten, een  aantal dat  jaarlijks toeneemt. De Erasmus Universiteit ziet vooral graag excellente studenten vanuit het buitenland naar Rotterdam komen. 

Nadere informatie:

Persvoorlichting Erasmus Universiteit Rotterdam (EUR),
tel: (010) 408 1216, e-mail: press@remove-this.eur.nl


Publicatiedatum: 24 april 2012


Nieuws

Erasmus Universiteit organiseert Bachelor Open Dag Zomer

Voor studiekiezers die nog niet precies weten aan welke opleiding ze volgend jaar willen beginnen, organiseert de Erasmus Universiteit Rotterdam de Bachelor Open Dag Zomer. Deze open dag, op donderdag 20 juni 2013, is het laatste voorlichtingsmoment waar de Rotterdamse bacheloropleidingen zich presenteren voor de uiterste inschrijvingsdata naderen.

vrijdag, 31 mei 2013

Erasmus Universiteit organiseert Bachelor Open Dag Zomer

Voor studiekiezers die nog niet precies weten aan welke opleiding ze volgend jaar willen beginnen, organiseert de Erasmus Universiteit Rotterdam de Bachelor Open Dag Zomer. Deze open dag op donderdag 20 juni 2013 is het laatste voorlichtingsmoment waar de Rotterdamse bacheloropleidingen zich presenteren.

woensdag, 29 mei 2013

Voorlichtingsevenement Erasmus Xperience succesvol verlopen

Het voorlichtingsevenement Erasmus Xperience Topvoetbal @ Rotterdam was een succes. Op donderdag 16 mei 2013 hebben ruim 200 scholieren uit 5-vwo op campus Woudestein nagedacht over de toekomst van het topvoetbal in Rotterdam en over de bouw van een nieuwe Kuip. De Erasmus Universiteit  organiseerde dit evenement samen met voetbalclub Feyenoord en de Rotterdamse deelgemeente Feijenoord.

vrijdag, 17 mei 2013

Voorlichtingsevenement Erasmus Xperience succesvol verlopen

Het voorlichtingsevenement Erasmus Xperience Topvoetbal @ Rotterdam was een succes. Op donderdag 16 mei 2013 hebben ruim 200 scholieren uit 5-vwo op campus Woudestein nagedacht over de toekomst van het topvoetbal in Rotterdam en over de bouw van een nieuwe Kuip. De Erasmus Universiteit  organiseerde dit evenement samen met voetbalclub Feyenoord en de Rotterdamse deelgemeente Feijenoord.

vrijdag, 17 mei 2013

EUR stijgt in subject ranking QS

De Erasmus Universiteit Rotterdam staat in drie zogenaamde ‘subjects’ van de QS World University Rankings by Subject genoteerd als beste Nederlandse universiteit. Het gaat om Medicine, Accounting & Finance en Economics & Econometrics.  Op alle drie onderwerpen is de EUR bovendien gestegen.

woensdag, 8 mei 2013