Voorzieningen voor studenten met een functiebeperking
Kopieerfaciliteiten
Het is mogelijk om materiaal voor u te laten kopiëren. U kunt hiervoor een verzoek indienen bij de Informatiebalie of via de Virtuele Balie. De kopieën kunnen naar keuze elektronisch worden toegestuurd of aan de balie worden afgehaald. De dag na uw verzoek zullen de kopieën gereed zijn. De UB brengt hiervoor de normale kopieerkosten in rekening, zie onze tarieven.
Overige verzoeken
Heeft u problemen met het pakken van boeken uit de bibliotheekrekken? Kunt u zich moeilijk verplaatsen tussen de verschillende studiezalen? Ook dan kunt u een verzoek voor assistentie doen bij de Informatiebalie of via de Virtuele Balie.
Kurzweil
In de UB
Kurzweil is een software pakket dat EUR-studenten met dyslexie kan ondersteunen in het lezen en maken van teksten. De Kurzweil software is geïnstalleerd op twee pc’s in de UB. Naast de pc's ligt een uitgebreide handleiding.
Attentie: de twee 'Kurzweil pc's' zijn tijdelijk niet beschikbaar. Ga voor meer informatie naar de informatiebalie in de UB.
Eigen pc of laptop
U kunt Kurzweil ook downloaden voor gebruik op uw eigen pc of laptop. Om deze software te downloaden moet u ingelogd zijn als student of medewerker van de EUR.
Ga voor meer informatie over ondersteuning, software en veelgestelde vragen naar Kurzweil voor dyslectici.
Studeren Zonder Drempels
Studeren Zonder Drempels ondersteunt EUR-studenten met een functiebeperking tijdens hun studie. Kijk voor meer informatie hierover op de website van Studeren Zonder Drempels en in het bijzonder de pagina Universitaire Ondersteuning.
