Medewerkers Erasmus Academie

Monique Arrachart - van Rootseler

Programmacoördinator PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 4081814
E-mail arrachart@remove-this.erasmusacademie.nl


Yvonne Benjamins-van den Broek
Programmacoördinator Hovo

Kamer M6-20
Telefoon +31 10 4082465
E-mail benjamins@remove-this.erasmusacademie.nl

Lotje Bouman
Programmacoördinator PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 408 8605
E-mail: bouman@remove-this.erasmusacademie.nl

Drs. Mariëlle Elenbaas
Programmamanager PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 408 2126
E-mail elenbaas@remove-this.erasmusacademie.nl

Monique Goense

Programmacoördinator TOP

Kamer E2-36
Telefoon +31 10 408 1697

E-mail top@remove-this.hrf.eur.nl 

Carole van Herk 
Programmamanager PAO

Kamer M6-13
Telefoon +31 10 408 2178
E-mail vanherk@remove-this.erasmusacademie.nl

Esther van den Heuvel
Programmamanager PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 408 8687
E-mail vandenheuvel@remove-this.erasmusacademie.nl


Ad Hofstede postacademisch onderwijs Erasmus Academie

Drs. Ad Hofstede 
Directeur

Kamer M6-15
Telefoon +31 10 408 2090
E-mail hofstede@remove-this.erasmusacademie.nl

Wendy Jansen
Onderwijscoördinator Hovo

Kamer M6-20
Telefoon +31 10 408 2465
E-mail jansen@remove-this.erasmusacademie.nl

Klara postacademisch onderwijs Erasmus Academie

Klara Jindrova
Programmacoördinator Hovo

Kamer M6-20
Telefoon +31 10 408 2465
E-mail jindrova@remove-this.erasmusacademie.nl

Ivana Juric
Programmacoördinator PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 408 9559
E-mail juric@remove-this.erasmusacademie.nl


Victoria Lorenzo Sanchez

Programmacoördinator PAO

Kamer M6-13
Telefoon +31 10 408 2522
E-mail lorenzosanchez@remove-this.erasmusacademie.nl

Drs. Andreas Markus
Opleidingsmanager Zakelijke Markt

Kamer M6-13
Telefoon +31 10 408 1819
E-mail markus@remove-this.erasmusacademie.nl

Dave van Rutten
Administrateur

Kamer M6-17
Telefoon +31 10 408 2722
E-mail vanrutten@remove-this.erasmusacademie.nl

Miranda Smit-Swaan
Programmamanager TOP

Kamer E2-36
Telefoon +31 10 408 1723
E-mail top@remove-this.hrf.eur.nl 

Benjamin Sparidis
Onderwijsassistent PAO

Kamer M6-14
Telefoon +31 10 408 9559
E-mail v.sparidis@remove-this.erasmusacademie.nl 


Sebastian Sparidis
Programmamanager RSS

Kamer M6-13
Telefoon +31 10 408 2794
E-mail sparidis@remove-this.erasmusacademie.nl 

Lya van Staveren
Afdelingshoofd Hovo

Kamer M6-18
Telefoon +31 10 408 2712
E-mail vanstaveren@remove-this.erasmusacademie.nl

 

Kim Zuidgeest - Opmeer
Marketing- en communicatieadviseur

Telefoon +31 10 408 18 39

E-mail opmeer@remove-this.erasmusacademie.nl