Wie is wie?

Foto

Voornaam

Achternaam

Functie

Kamer

Telefoonnr.

E-mail

   Aagje Boelhouwer Program Coordinator Het Rendement van Geluk/Marketing Assistant M5-19 010 408 18 00 boelhouwer@remove-this.ese.eur.nl
Aartie Bhawaniebhiek Program Coordinator Accountancy M5-21 010 408 22 07 bhawaniebhiek@remove-this.ese.eur.nl
Anna Vermeul Directiesecretaris EQI M6-11 010 408 11 68 vermeul@remove-this.ese.eur.nl
Antoinette Rijsenbilt NEMAC M5-48 010 408 12 79 rijsenbilt@remove-this.ese.eur.nl
Arno Nuijten Wetenschappelijk directeur expertisecentrum eBRIDGES M5-38 010 408 15 12 nuijten@remove-this.ese.eur.nl
Auke de Bos Accountancy M5-21 010 408 15 20 debos@law.eur.nl
Bert de Groot Executive Director The New CFO M5-32 010 408 28 64 esaa-cfo@remove-this.ese.eur.nl
Cees van Halem Directeur New Business Development ESAA
Program Director Registercontroller
M6-11 010 408 11 68 vanhalem@remove-this.ese.eur.nl
Celia Taia Boneco Chief Risk and finance Officer EUR Holding & New Business Development EURAC M5-42 010 408 17 00

celia.taiaboneco@remove-this.eur.nl

Charo Garcia Gonzalez Program Coordinator
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory
M5-20 010 408 15 08 garcia@remove-this.ese.eur.nl
Douwe van der Werf Universitair docent Accountancy M5-21 010 408 15 20 vanderwerf@remove-this.ese.eur.nl
naar boven            
Eddy Vaassen Accountancy M5-21 010 408 22 07  

 
Egon Berghout Wetenschappelijk Directeur IT-Auditing & Advisory M5-18 010 408 15 16 berghout@remove-this.ese.eur.nl
Evert de Knecht Studieadviseur Accountancy M5-13 010 408 11 43 deknecht@remove-this.ese.eur.nl
Fred van Eenennaam Scientific Director The New CFO M5-11 010 408 28 64 esaa-cfo@remove-this.ese.eur.nl
Fred Steenwinkel

Kerndocent
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

M5-14 010 408 86 56 steenwinkel@remove-this.ese.eur.nl
  Guy van Liemt Program Director Het Rendement van Geluk M5-37 010 408 18 00 esaa-rendement@remove-this.ese.eur.nl
Hans Gortemaker Verantwoordelijk Hoogleraar Accountancy M5-15 010 408 15 18 esaa-acc@remove-this.ese.eur.nl
Harry Commandeur Hoogleraar Statutair Directeur H12-33 010 408 13 34 hcommandeur@remove-this.ese.eur.nl
Hendrik Geerkens Program Manager Eenjarig RC voor RA M5-7 010 408 8665 geerkens@remove-this.ese.eur.nl
  Hennie

van der Knaap-van der Kraan

Financiële Administratie M5-44 010 408 13 81 h.j.m.vanderknaap@remove-this.ese.eur.nl
Henny van den Bergh Program Coordinator
Corporate Social Responsibility/Assistant Marketing & Communication
M5-32 010 408 15 21 vandenbergh@remove-this.ese.eur.nl
naar boven            
IJfke Geerkens Program Coordinator
Certified Public Controlling
M5-19 010 408 14 92 ijgeerkens@remove-this.ese.eur.nl
Jacqueline Kraft van Ermel Program Coordinator The New CFO M5-32 010 408 28 64 kraft@remove-this.ese.eur.nl
Jan Pasmooij Kerndocent
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory
M5-18 010 408 15 16 pasmooij@remove-this.ese.eur.nl
  Jan Stolker Program Director Programma voor Commissarissen en Toezichthouders M5-12 010 408 23 88 stolker@remove-this.ese.eur.nl
Jeffrey Bouwer Universitair docent H15-18 010 408 17 37 bouwer@remove-this.ese.eur.nl
Jolanda Breedveld Zakelijk directeur en Program Manager
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory
M5-16 010 408 12 99 breedveld@remove-this.ese.eur.nl
Jolanda Klos Program Coordinator Registercontroller M5-19 010 408 28 73 klos@remove-this.ese.eur.nl
Jolanda van der Velden Program Coordinator Certified Pensioenexecutive M5-32 010 408 15 06 jvandervelden@remove-this.ese.eur.nl
Karen Maas Program Director Corporate Social Responsibility M5-35 010 408 25 77 maas@remove-this.ese.eur.nl
Kirsten Stuij-Dingemanse Program Coordinator
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory,

Certified Management Controlling en

Masterclass voor Finance Professionals.

M5-20 010 408 22 17 stuij-dingemanse@remove-this.ese.eur.nl
naar boven          
  Liesbeth van Laak Program Manager Programma voor Commisarissen en Toezichthouders M5-12 010 408 28 66 vanlaak@remove-this.ese.eur.nl  
Linda Post Program Coordinator Accountancy M5-21 010 408 15 20 lpost@remove-this.ese.eur.nl
Maarten Pronk Accountancy M5-21 010 408 13 32 pronk@remove-this.ese.eur.nl
Marina de Bruijn Program Coordinator
Programma voor Commisarissen en Toezichthouders
M5-8 010 408 26 81 mdebruijn@remove-this.ese.eur.nl
Marisca Stolp Program Coordinator 'Het Brein in de boardroom' M5-32 010 408 29 80 stolp@remove-this.ese.eur.nl
Mark van Twist Wetenschappelijk Directeur Internal Auditing & Advisory M5-16 010 408 12 99 esaa-iaa@remove-this.ese.eur.nl
Martin Hoogendoorn Program Director Accountancy M5-15 010 408 27 24 esaa-acc@remove-this.ese.eur.nl
Miranda Snel-Gortemaker Program Coordinator
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory
M5-20 010 408 24 37 wsnel@remove-this.ese.eur.nl
Miranda de Kraaij Financiële Administratie M5-44 010 408 22 25 dekraaij@remove-this.ese.eur.nl

Nick Benschop

Kerndocent IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

M5-14 010 408 15 16 benschop@remove-this.ese.eur.nl

Nita Ramsaransing

Personal Assistant drs. C.M. Taia Boneco RA

M5-48 010 408 12 79 ramsaransing@remove-this.holding.eur.nl
naar boven          
Peter Bos Kerndocent
IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory
M5-14 010 408 86 56 peter.bos@salther.nl
  Peter Diekman Program Director Financieel Forensisch Deskundige M5-32 010 408 15 21 esaa-ffd@remove-this.ese.eur.nl
Remco Bouter Program Director Certified Public Controlling M5-19 010 408 28 64 bouter@remove-this.ese.eur.nl
Rob Schapink Program Manager Registercontroller M5-7 010 408 13 23 schapink@remove-this.ese.eur.nl
Rob van de Wal Program Manager Accountancy  M5-17 010 408 13 30 vanderwal@remove-this.ese.eur.nl
Rudy van Schadewijk Universitair docent Accountancy M5-21 010 408 15 20 vanschadewijk@remove-this.ese.eur.nl
Ruud Snoeker Director Program Internal Control Accountancy M5-21 010 408 22 07 r.snoeker@remove-this.icu2advice.com
Saskia van Dijk Program Coordinator Accountancy/Executive Assistant M5-21 010 408 21 73 svandijk@remove-this.ese.eur.nl
Saskia van Vlaanderen Executive Assistant M5-48 010 408 25 47 kanij@remove-this.ese.eur.nl
Ton van der Boom Universitair docent M5-21 010 408 15 20 vanderboom@remove-this.ese.eur.nl
naar boven