Wie is wie?

  • Aagje Boelhouwer
    Program Coordinator Het Rendement van Geluk/Marketing Assistant

    Kamer: M5-19
    Tel: +31 10 408 1800
    boelhouwer@ese.eur.nl

  • Aartie Bhawaniebhiek
    Program Coordinator Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 2207
    bhawaniebhiek@ese.eur.nl

  • Antoinette Rijsenbilt

    Antoinette Rijsenbilt
    NEMAC

    Kamer: M5-48
    Tel: +31 10 408 1279
    rijsenbilt@ese.eur.nl

  • Arno Nuijten
    Wetenschappelijk directeur expertisecentrum eBRIDGES

    Kamer: M5-38
    Tel: +31 10 408 1512
    nuijten@ese.eur.nl

  • Auke de Bos
    Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1520
    debos@law.eur.nl

  • Bert de Groot
    Executive Director The New CFO

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 2864
    esaa-cfo@ese.eur.nl

  • Cees van Halem
    Directeur New Business Development ESAA
    Program Director Registercontroller

    Kamer: M6-11
    Tel: +31 10 408 1168
    vanhalem@ese.eur.nl

  • Celia Taia Boneco
    Chief Risk and finance Officer EUR Holding & New Business Development EURAC

    Kamer: M5-42
    Tel: +31 10 408 1700
    celia.taiaboneco@eur.nl

  • Program Coordinator IT-Auditing & Advisory

    Charo Garcia Gonzalez
    Program Coordinator
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-20
    Tel: +31 10 408 1508
    garcia@ese.eur.nl

  • Douwe van der Werf
    Universitair docent Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1520
    vanderwerf@ese.eur.nl

  • Eddy Vaassen
    Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 2207

  • Egon Berghout
    Wetenschappelijk Directeur IT-Auditing & Advisory

    Kamer: M5-18
    Tel: +31 10 408 1516
    berghout@ese.eur.nl

  • Evert de Knecht
    Studieadviseur Accountancy

    Kamer: M5-13
    Tel: +31 10 408 1143
    deknecht@ese.eur.nl

  • Fred van Eenennaam
    Scientific Director The New CFO

    Kamer: M5-11
    Tel: +31 10 408 2864
    esaa-cfo@ese.eur.nl

  • Fred Steenwinkel
    Kerndocent
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-14
    Tel: +31 10 408 8656
    steenwinkel@ese.eur.nl

  • Guy van Liemt
    Program Director Het Rendement van Geluk

    Kamer: M5-37
    Tel: +31 10 408 1800
    esaa-rendement@ese.eur.nl

  • Hans Gortemaker
    Verantwoordelijk Hoogleraar Accountancy

    Kamer: M5-15
    Tel: +31 10 408 1518
    esaa-acc@ese.eur.nl

  • Harry Commandeur
    Hoogleraar Statutair Directeur

    Kamer: H12-33
    Tel: +31 10 408 1334
    hcommandeur@ese.eur.nl

  • Hendrik Geerkens
    Program Manager Eenjarig RC voor RA

    Kamer: M5-7
    Tel: +31 10 408 8665
    geerkens@ese.eur.nl

  • Hennie van der Knaap-van der Kraan
    Financiële Administratie

    Kamer: M5-44
    Tel: +31 10 408 1381
    h.j.m.vanderknaap@ese.eur.nl

  • Henny van den Bergh
    Program Coordinator 
    Corporate Social Responsibility/Assistant Marketing & Communication

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 1521
    vandenbergh@ese.eur.nl

  • IJfke Geerkens
    Program Coordinator 
    Certified Public Controlling

    Kamer: M5-19
    Tel: +31 10 408 1492
    ijgeerkens@ese.eur.nl

  • Jacqueline Kraft van Ermel
    Program Coordinator The New CFO

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 2864
    kraft@ese.eur.nl

  • Jan Pasmooij
    Kerndocent
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-18
    Tel: +31 10 408 1516
    pasmooij@ese.eur.nl

  • Jan Stolker

    Jan Stolker
    Program Director Programma voor Commissarissen en Toezichthouders

    Kamer: M5-12
    Tel: +31 10 408 2388
    stolker@ese.eur.nl

  • Jeffrey Bouwer
    Universitair docent

    Kamer: H15-18
    Tel: +31 10 408 1737
    bouwer@ese.eur.nl

  • Jolanda Breedveld
    Zakelijk directeur en Program Manager 
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-16
    Tel: +31 10 408 1299
    breedveld@ese.eur.nl

  • Jolanda Klos

    Jolanda Klos
    Program Coordinator Registercontroller

    Kamer: M5-19
    Tel: +31 10 408 2873
    klos@ese.eur.nl

  • Jolanda van der Velden
    Program Coordinator Certified Pensioenexecutive

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 1506
    jvandervelden@ese.eur.nl

  • Karen Maas
    Program Director Corporate Social Responsibility

    Kamer: M5-35
    Tel: +31 10 408 25 77
    maas@ese.eur.nl

  • Kirsten Stuij-Dingemanse
    Program Coordinator 
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory,
    Certified Management Controlling en
    Masterclass voor Finance Professionals.

    Kamer: M5-20
    Tel: +31 10 408 2217
    stuij-dingemanse@ese.eur.nl

  • Liesbeth van Laak

    Liesbeth van Laak
    Program Manager Programma voor Commisarissen en Toezichthouders

    Kamer: M5-12
    Tel: +31 10 408 2866
    vanlaak@ese.eur.nl 

  • Linda Post
    Program Coordinator Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1520
    lpost@ese.eur.nl

  • Maarten Pronk
    Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1332
    pronk@ese.eur.nl

  • Marina de Bruijn
    Program Coordinator 
    Programma voor Commisarissen en Toezichthouders

    Kamer: M5-8
    Tel: +31 10 408 2681
    mdebruijn@ese.eur.nl

  • Marisca Stolp

    Marisca Stolp
    Program Coordinator 'Het Brein in de boardroom

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 2980
    stolp@ese.eur.nl

  • Mark van Twist
    Wetenschappelijk Directeur Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-16
    Tel: +31 10 408 1299
    esaa-iaa@ese.eur.nl

  • Martin Hoogendoorn
    Program Director Accountancy

    Kamer: M5-15
    Tel: +31 10 408 2724
    esaa-acc@ese.eur.nl

  • Miranda Snel-Gortemaker
    Program Coordinator 
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-20
    Tel: +31 10 408 2437
    wsnel@ese.eur.nl

  • Mirella Stander
    Program Coordinator Programma voor Commisarissen en Toezichthouders en Finance & Risk Management voor Woningcorporaties

    Kamer: M5-44
    Tel: +31 10 408 9735
    stander@ese.eur.nl

  • Nick Benschop
    Kerndocent IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-14
    Tel: +31 10 408 1516
    benschop@ese.eur.nl

  • Nita Ramsaransing
    Personal Assistant drs. C.M. Taia Boneco RA

    Kamer: M5-48
    Tel: +31 10 408 1279
    ramsaransing@holding.eur.nl

  • Peter Bos
    Kerndocent
    IT-Auditing & Advisory en Internal Auditing & Advisory

    Kamer: M5-14
    Tel: +31 10 408 8656
    peter.bos@salther.nl

  • Peter Diekman
    Program Director Financieel Forensisch Deskundige

    Kamer: M5-32
    Tel: +31 10 408 1521
    esaa-ffd@remove-this.ese.eur.nl

  • Remco Bouter
    Program Director Certified Public Controlling

    Kamer: M5-19
    Tel: +31 10 408 2864
    bouter@ese.eur.nl

  • Rob Schapink
    Program Manager Registercontroller

    Kamer: M5-7
    Tel: +31 10 408 1323
    schapink@ese.eur.nl

  • Rob van de Wal
    Program Manager Accountancy

    Kamer: M5-17
    Tel: +31 10 408 1330
    vanderwal@ese.eur.nl

  • Rudy van Schadewijk
    Universitair docent Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1520
    vanschadewijk@ese.eur.nl

  • Ruud Snoeker
    Director Program Internal Control Accountancy

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 2207
    r.snoeker@icu2advice.com

  • Saskia van Dijk
    Program Coordinator Accountancy/Executive Assistant

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 2173
    svandijk@ese.eur.nl

  • Saskia van Vlaanderen
    Executive Assistant

    Kamer: M5-48
    Tel: +31 10 408 2547
    kanij@ese.eur.nl

  • Ton van der Boom
    Universitair docent

    Kamer: M5-21
    Tel: +31 10 408 1520
    vanderboom@ese.eur.nl