Contactgegevens Medewerkers

Faculteitsbestuur

Naam Functie Kamer Telefoon E-mailadres
Prof.dr. F. van der Duijn Schouten Interim-decaan H5-22   decaan@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. T. Herold Bestuurssecretaris H5-28 010-4088967 herold@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. B. Leeuwenburgh Onderwijsdirecteur H5-23 010-4088961 leeuwenburgh@remove-this.fwb.eur.nl
Dhr. R.B.B. Bruggeman Controller H5-30   010-4088976 bruggeman@remove-this.bmg.eur.nl
Prof.dr. F.A. Muller Onderzoeksdirecteur H5-10 010-4088972 f.a.muller@remove-this.fwb.eur.nl


Faculteitsbureau

Naam                             
Functie Kamer Telefoon E-mailadres
Mw. A. Barmentlo BA Student Assistent H5-25 010-4088993

secretariaat@remove-this.fwb.eur.nl

Mw. E.E.L. Bender MA Marketing & Communicatie
Facultair Voorlichter
H5-23 010-4088980

bender@eur.nl

Mw.dr. C.G. Boshuijzen- van Burken Assistant Director OZSW H5-13 010-4088982 assistant.director@remove-this.ozsw.nl
Mw. U. David Office Manager
H5-25 010-4088979 secretariaat@remove-this.fwb.eur.nl

Mw.drs. J.G. Gulpers

Liaison Librarian H3 010-4081213 gulpers@remove-this.ubib.eur.nl

Mw. L. Schots MA

Studieadviseur

H5-21

010-4088998

studieadvies@remove-this.fwb.eur.nl

 

International Officer, Medewerker Onderwijszaken H5-21

 010-4088998

schots@remove-this.fwb.eur.nl

Mw. M. Westerveld MA

Trainee H5-25

010-4088979

westerveld@remove-this.erbs.nl


Wetenschappelijk Personeel

Naam Functie E-mailadres
Prof.dr. R.E. Backhouse             Bijz. hgl. Methodologie en Geschiedenis van de Economie r.e.backhouse@remove-this.bham.ac.uk
Dr. C. Binder UD Theoretische Filosofie binder@fwb.eur.nl
Prof.dr. L. van Bunge

Hgl. Geschiedenis van de Wijsbegeerte

Dean of International Affairs

vanbunge@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. C. Clarke UD Theoretische Filosofie clarke@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. P.J.J. Delaere              UD Ethiek delaere@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. V.A.J. Frissen                      Bijz. hgl. ICT en Sociale verandering frissen@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. G.A.M. Groot  UHD Wijsgerige Antropologie groot@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. H.C.K Heilmann                          UD Theoretische Filosofie heilmann@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. L.M. Huijer             

Bijz. hgl. Publieksfilosofie
Vanwege Vereniging Trustfonds Erasmus

Diversity Officer

huijer@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. H.A. Krop            UHD Geschiedenis van het denken krop@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. A. Kleinherenbrink Postdoc Erasmus Institute for Public Knowledge
kleinherenbrink@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. T.K.A.M. de Mey     UD Theoretische Filosofie
demey@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. J. de Mul Hgl. Wijsgerige Antropologie demul@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. F.A. Muller UHD Theoretische Filosofie, Bijz. hgl. Wijsbegeerte der Exacte Natuurwetenschappen
f.a.muller@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. G.H. van Oenen UHD Praktische Filosofie vanoenen@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. H.A.F. Oosterling UHD dialectische filosofie en differentiedenken, filosofie en kunst oosterling@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. H.J. Pott Bijz. hgl. Kunst en Samenleving in Humanistisch Perspectief pott@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. A.W. Prins UHD Fenomenologie en Hermeneutiek, Filosofie en Kunst, Dean Erasmus Honours Academy
prins@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. J.A. van Ruler Bijz. hgl Intellectuele geschiedenis van Renaissance en Barok, Directeur OZSW
vanruler@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. F.H.H. Schaeffer WD Analytische Filosofie en Pragmatisme, Logica  schaeffer@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. P. Schuurman UD Geschiedenis van de Wijsbegeerte schuurman@remove-this.fwb.eur.nl
Prof. dr. M.M.S.K. Sie UHD Praktische Filosofie sie@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. H.C.M. de Swart Hgl. Logica deswart@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. S. van Tuinen UD Filosofie van Mens en Cultuur vantuinen@remove-this.fwb.eur.nl
Prof.dr. J.J. Vromen Hgl. Methodologie en Wetenschapsfilosofie vromen@remove-this.fwb.eur.nl
Prof. Dr. R.B.J.M. Welten Bijz. hgl. Hedendaagse benaderingen van menselijke subjectiviteit
Vanwege Stichting Thomas More
 welten@remove-this.fwb.eur.nl
Dr. S. Wintein Wetenschappelijk onderzoeker Theoretische Filosofie wintein@remove-this.fwb.eur.nl

 

Promovendi

Naam Functie E-mailadres
Robin van den Akker MA PhD Filosofie van Mens en Cultuur vandenakker@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. Frank Daudeij PhD Geschiedenis van de Wijsbegeerte daudeij@remove-this.fwb.eur.nl
O.C. Dede PhD EIPE
dede@remove-this.fwb.eur.nl
Willem van der Deijl MA Msc PhD EIPE vanderdeijl@remove-this.ese.eur.nl
Daan Dronkers MA PhD Theoretische Filosofie dronkers@remove-this.fwb.eur.nl
James Grayot PhD EIPE
grayot@remove-this.fwb.eur.nl
Jasper van den Herik MA PhD Theoretische Filosofie
vandenherik@fwb.eur.nl
Drs. Mireille Kirkels PhD Theoretische Filosofie kirkels@remove-this.fwb.eur.nl
Vaios Koliofotis MA PhD EIPE koliofotis@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. Gijs Leegwater PhD Theoretische Filosofie
leegwater@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. Geurt Sengers PhD Theoretische Filosofie
sengers@remove-this.fwb.eur.nl
DC Truijens LL.M
PhD EIPE
truijens@remove-this.fwb.eur.nl
Melissa Vergara Fernández MA PhD EIPE vergarafernandez@remove-this.fwb.eur.nl
Rolf Viervant MA PhD Wijsgerige Antropologie viervant@remove-this.fwb.eur.nl
Drs. Nicole van Voorst Vader-Bours PhD Praktische Filosofie vanvoorstvader@remove-this.fwb.eur.nl
Philippe Verreault-Julien MA PhD EIPE verreaultjulien@remove-this.fwb.eur.nl