Medewerkers

Faculteitsbestuur

Naam

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Prof.dr. F.A. van der Duijn SchoutenDecaanH5-22 decaan@fwb.eur.nl
Drs. T. HeroldBestuurssecretarisH5-28010-4088967herold@fwb.eur.nl
Dr. B. LeeuwenburghPortefeuillehouder onderwijsH5-24010-4088979leeuwenburgh@fwb.eur.nl
Prof.dr. F.A. MullerPortefeuillehouder onderzoekH5-10010-4088972f.a.muller@fwb.eur.nl
Drs. R.R.A. de BoerController
adviserend lid
H6-18010-4081346 rdeboer@ese.eur.nl
F.W. WijkerStudent- vertegenwoordiger
adviserend lid
  441552fw@student.eur.nl


Faculteitsbureau

Naam                             

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Mw. E.E.L. Bender MAMarketing & Communicatie,
Facultair Voorlichter
H5-23010-4088980

bender@fwb.eur.nl

filosofie@fwb.eur.nl

Mw.dr. C.G. Boshuijzen- van BurkenAssistant Director OZSWH5-13010-4088982assistant.director@ozsw.nl
Mw. U.C. DavidSecretaresseH5-25010-4088993secretariaat@fwb.eur.nl

Mw.drs. J.G. Gulpers

Liaison LibrarianB06-40500472judith.gulpers@eur.nl
Dhr. J. van der Klaauw MScMedewerker onderwijszakenH5-23010-4088961vanderklaauw@fwb.eur.nl

Mw. L. Schots MA

Studieadviseur
International Officer, Medewerker Onderwijszaken

H5-21

010-4088998

studieadvies@fwb.eur.nl
schots@fwb.eur.nl

Mw. M. Westerveld MA

Office ManagerH5-25

010-4088979

westerveld@fwb.eur.nl


Wetenschappelijk Personeel

NaamFunctieE-mailadres
Prof.dr. R.E. Backhouse  Bijz. hgl. Methodologie en Geschiedenis van de Economier.e.backhouse@bham.ac.uk
Dr. C.B. BinderUD Theoretische Filosofiebinder@fwb.eur.nl
Prof.dr. G.J. BuijsBijz. hgl. Christelijke Filosofiebuijs@fwb.eur.nl
Prof.dr. L. van Bunge

Hgl. Geschiedenis van de Wijsbegeerte en Dean of International Affairs

vanbunge@fwb.eur.nl
Dr. C. ClarkeUD Theoretische Filosofieclarke@fwb.eur.nl
Dr. P.J.J. DelaereUD Ethiekdelaere@fwb.eur.nl
Prof.dr. V.A.J. Frissen               Bijz. hgl. ICT en Sociale veranderingfrissen@fwb.eur.nl
Dr. H.C.K Heilmann                         UHD Theoretische Filosofieheilmann@fwb.eur.nl
Prof.dr. L.M. Huijer             

Hgl. Publieksfilosofie en Diversity Officer

huijer@fwb.eur.nl
Prof.dr. P.J.J. van GeestHgl. Theologie en Economisch denken vangeest@fwb.eur.nl
Dr. H.A. Krop           UHD Geschiedenis van het denken en bijz. hgl. Spinoza studies vanwege Vereniging Het Spinozahuiskrop@fwb.eur.nl
Dr. T.K.A.M. de Mey    UD Theoretische Filosofiedemey@fwb.eur.nl
Prof.dr. J. de MulHgl. Wijsgerige Antropologiedemul@fwb.eur.nl
Prof.dr. F.A. MullerHgl. Wijsbegeerte der Exacte Natuurwetenschappenf.a.muller@fwb.eur.nl
Dr. G.H. van OenenUHD Praktische Filosofievanoenen@fwb.eur.nl
Prof.dr. H.J. PottBijz. hgl. Kunst en Samenleving in Humanistisch Perspectiefpott@fwb.eur.nl
Dr. A.W. PrinsUHD Fenomenologie en Hermeneutiek Filosofie en Kunst en Dean Erasmus Honours Academyprins@fwb.eur.nl
Prof.dr.mr. E. Rabbie

Bijz. hgl. Erasmus leerstoel vanwege Trustfonds

rabbie@eshcc.eur.nl
Prof.dr. J.A. van RulerBijz. hgl Intellectuele geschiedenis van Renaissance en Barok, Directeur OZSWvanruler@fwb.eur.nl
Dr. P. SchuurmanUHD Geschiedenis van de Wijsbegeerteschuurman@fwb.eur.nl
Prof.dr. H.C.M. de SwartHgl. Logicadeswart@fwb.eur.nl
Dr. S. van TuinenUHD Filosofie van Mens en Cultuurvantuinen@fwb.eur.nl
Prof.dr. J.J. VromenHgl. Methodologie en Wetenschapsfilosofievromen@fwb.eur.nl
Dr. M. WehrleUD Praktische filosofie

wehrle@fwb.eur.nl

Prof. Dr. R.B.J.M. WeltenBijz. hgl. Hedendaagse benaderingen van menselijke subjectiviteit vanwege Stichting Thomas Morewelten@fwb.eur.nl
Dr. S. WinteinWetenschappelijk onderzoeker Theoretische Filosofiewintein@fwb.eur.nl

 

Promovendi

NaamFunctieE-mailadres
Robin van den Akker MAPhD Filosofie van Mens en Cultuurvandenakker@fwb.eur.nl
Drs. Frank DaudeijPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertedaudeij@fwb.eur.nl
O.C. DedePhD EIPEdede@fwb.eur.nl
Daan Dronkers MAPhD Theoretische Filosofiedronkers@fwb.eur.nl
James GrayotPhD EIPEgrayot@fwb.eur.nl
Jasper van den Herik MAPhD Theoretische Filosofievandenherik@fwb.eur.nl
Tomoko HiguchiPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertehiguchi@fwb.eur.nl
Drs. Mireille KirkelsPhD Theoretische Filosofiekirkels@fwb.eur.nl
Vaios Koliofotis MAPhD EIPEkoliofotis@fwb.eur.nl
Drs. Gijs LeegwaterPhD Theoretische Filosofieleegwater@fwb.eur.nl
Drs. Geurt SengersPhD Theoretische Filosofiesengers@fwb.eur.nl
DC Truijens LL.MPhD EIPEtruijens@fwb.eur.nl
Melissa Vergara Fernández MAPhD EIPEvergarafernandez@fwb.eur.nl
Rolf Viervant MAPhD Filosofie van Mens en Cultuurviervant@fwb.eur.nl
Drs. Nicole van Voorst Vader-BoursPhD Praktische Filosofievanvoorstvader@fwb.eur.nl
Philippe Verreault-Julien MAPhD EIPEverreaultjulien@fwb.eur.nl