Overzicht facultaire Blackboardcoördinatoren

FEW

Guus Eilers

eilers@few.eur.nl

81231 / H10-16

ESSB

Ilse Maan

maan@essb.eur.nl

82385 / M7-43

FHKW

Sabaï Doodkorte
(Aanwezig van maandag t/m donderdag)

doodkorte@fhk.eur.nl

82874 / L3-41

ESHPM

J.G. Muilenburg-Have

j.have@erasmusmc.nl

88572 / L4-91

Erasmus MC

Mathijs Doets

m.doets@erasmusmc.nl

87834 / Ff 2.31 (Hoboken)

FRG

André Cheung Tam He

cheungtamhe@frg.eur.nl

82366 / L5-46

FWB

Mark Dambrink

dambrink@fwb.eur.nl

88976 / V4-07

RSM

Robert Mitterreiner
Adriaan Bleys

rmittertreiner@rsm.nl
ableys@rsm.nl

82744 / T4-18
82030 / T4-18

RSM: MBA, EMBA, MFM en Executive Education Programmes

Marianne van Dam

blackboard@rsm.nl

89726 / J1-26