Oud-Eureka

Sinds 1971 wordt in Rotterdam de Eurekaweek georganiseerd. Vele commissies gingen ons voor in het organiseren van deze week. Wij zijn hen hiervoor erg dankbaar en daarom zullen zij altijd herinnerd en geëerd worden in een heuse Hall of Fame. Hier een overzicht van Eureka-commissies van de afgelopen jaren, ook wel Oud Eureka genoemd.        

  • 2017: Thema - All hands on Deck

    Laurens Coumou
    Ruben Rekers
    Tessa Boon
    Mirte Koutstaal
    Vera Batelaan
    Magomed Aliev
    Loek Wijnhoven
    Lotte Rockx

  • 2016 - Thema: Your EURban Expedition

    Rachel Ligtvoet 
    Sophie Laas
    Lera Moskalenko
    Lars van Zaanen
    Shaïel de Lanoy 
    Jur van der Beek
    Frederieke Dijkhuizen
    Matthijs Malkus 

  • 2015 - Thema: Ready for Take-off

    Nadia Dijkstra
    Cas Walter
    Loise Lammerts
    Daniel Tolman
    Aimee Tilmans
    Lisa Verver
    Olivia Manse  
    Vera Veldschote

  • 2014 - Thema: Port of Opportunities

    Mary Limandjaja (Projectleider)
    Mike van Tooren
    Merel Weekenborg
    Tin-Chie Man
    Corona Meerman
    Suze de Jong
    Anouk Hendrikse

  • 2013 - Thema: Challenge Accepted

    Victor Berben (Projectleider)            
    Robin Seetz
    Floris Verweijmeren
    Sander van Vliet
    Laurie Robben
    Joyce Spoon
    Sanne Glas

  • 2012 - Thema: Feel the Future

    Luuk van den Tillaart (Projectleider)  
    Marnix de Kool
    Marloes Nieukerk
    Boudewijn van den Bergh
    René Loman
    Linda van der Meer
    Mary Limandjaja

  • 2011 - Thema: The Rotterdam Experience

    Fons Cazius (Projectleider)
    Jorrit Alkema
    Victor Berben
    Ruben de Groot
    Amanda van Haaster
    Rosanne Peters
    Erika Wilting

  • 2010 - Thema: Welcome 2 010

    Stefanie Witkowski (Projectleider)
    Linda van Akkeren     
    Anne van den Dorpel
    Eva Eijkelenboom   
    Tessa Rozendal 
    Mandy van de Velde 
    Henrieke Wesstein

  • 2009 - Thema: Duik in de Maasstad

    Bart Beerden (Projectleider)
    Wietske van der Knaap
    Melissa Lockhorst
    Sophie Meijer
    Arwin Siermans
    Luuk van den Tillaart
    Marcel Tuijn

  • 2008 - Thema: Welcome on Board!

    Loubna Raoui (Projectleider)
    Bart Beerden
    Serge Deceuninck
    Jeroen van Gelder
    Linda Peek
    Annemarie Vos
    Stefanie Witkowski

  • 2007 - Thema: Just the beginning...

    Jan Willem Rozema (Projectleider)
    Karin Braamer
    Timon Karssen
    Paul Lankhorst
    Kasper Muileboom
    Loubna Raoui
    Stefanie Smith
    Sabine van Solingen

  • 2006 Thema: Explore your future

    Ilse Starrenburg (Projectleider)
    Annemiek Woudenberg
    Annemeike Kuperus
    Esther de Wit
    Eustache Bountzoukos
    Ineke Kortleve
    Patrick Verkaart
    Thom Widdershoven

  • 2005 – Thema: Denken, Durven, Doen

    Diana Meuter (Projectleider)
    Bram van den Bosch
    Ivo Broeren
    Geert Brulot
    Francis Coumans
    Joris Oomen
    Judith Schimmel
    Ilse Starrenburg

  • 2004 – Thema: Eigenwijs Wereldwijs

    Annemarie Colsen (Projectleider)
    Loes Benerink
    Carola Legerstee
    Michael Moore
    Ilse Nederveen
    Emile Poot
    Maaike Segers
    Anne Spruyt

  • 2003 - Thema: Haal 't ondersteboven

    Marlou Versteegen (Projectleider)
    Ruud Brink
    Annemarie Colsen
    Anja Duinkerke
    Tom Klein Robbenhaar
    Gabe Korver
    Anique Merckel
    Diana Meuter

     

    2002 - Thema: Eigen Baas aan de Maas

    Charlotte van Bodegom (Projectleider)
    Roeland Loof
    Marlou Versteegen
    Elise Koning
    Marieke Beljon
    Maarten Melkert
    Brigitte Meuter
    Ernst Kaldewaij