Beeldbank

Jonathan van Rijn

Sinds oktober heeft de Erasmus Universiteit Rotterdam een beeldbank. De marketing & communicatieafdelingen van faculteiten en diensten hebben toegang tot de beeldbank. Er is een beperkt aantal accounts beschikbaar en daardoor is het niet mogelijk om iedereen zomaar toegang te geven.

Heb je beeld nodig, neem dan contact op met het aanspreekpunt binnen jouw faculteit of dienst:

Aanspreekpunt faculteit/dienstContactpersoonE-mail
ESSBKristel Segerensegeren@essb.eur.nl
ESPhilEddie Adelmundadelmund@esphil.eur.nl
ESHCCJulia Wetsteijnwetsteijn@eshcc.eur.nl
ESHPMPatricia Kempkemp@eshpm.eur.nl
ISSSandra Nijhofnijhof@iss.nl
ESLBram van Vlietwebmaster@law.eur.nl
ESEDonovan Wirjosemitowirjosemito@ese.eur.nl
RSMIvana Zecevicizecevic@rsm.nl
EUCDiana Kostadinovakostadinova@euc.eur.nl
Prof. Services M&CAlexandra van Doorn

web@eur.nl / marketingsystems@eur.nl

Prof. Services E&S Michael Ramakermichael.ramaker@eur.nl
Prof. Services RE&FKam Chankam.chan@eur.nl
Prof. Services ITMariëlle Biesheuvelmarielle.biesheuvel@eur.nl
Prof. Services HREllen Verschoorellen.verschoor@eur.nl
UniversiteitsbibliotheekKathalijne Smoutkathalijne.smout@eur.nl
Strategy OfficeFranka van der Walf.l.vanderwal@eur.nl

Nadat je voor de eerste keer hebt ingelogd op beeldbank.eur.nl wordt er door functioneel beheer gekeken of jij inderdaad recht hebt tot toegang. We streven ernaar om je binnen 24 uur toegang te geven.

Je vindt er beeldmateriaal van de Erasmus Universiteit Rotterdam maar je vindt er ook:

De richtlijnen van fotografie

Brand center (huisstijl elementen)

Als je inlogt in de beeldbank en je gaat naar de module brand center -> beeldbank modules Dan kan je onder in de pagina de video’s bekijken over de functionaliteiten van de beeldbank.

De afdeling Marketing & Communicatie prof. Services is hierin de lead.

Heb je vragen over content en inhoud? Mail naar: web@eur.nl

Heb je vragen over functioneel beheer?  Mail naar: marketingsystems@eur.nl

Enkele foto's uit de beeldbank

Enkele foto's uit de beeldbank

Enkele foto's uit de beeldbank

1/5
Arie Kers
2/5
Andy Troy
3/5
Jonathan van Rijn
4/5
Arie Kers
5/5
Jonathan van Rijn

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen