Coördinatoren

Iedere faculteit heeft een integriteitscoördinator. Hij of zij fungeert als aanspreekpunt en zorgt ervoor dat er regelmatig aandacht wordt geschonken aan de code.

Erasmus School of Economics

Maybelline Molensky

maybelline.molensky@eur.nl

Erasmus School of Law

prof. Henk van de Bunt

vandebunt@law.eur.nl

Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Jessica Dekkers, MSc

dekkers@essb.eur.nl

Erasmus MC

ir. Jantine Spithoven

j.spithoven@erasmusmc.nl

Erasmus School of Philosophy

Ticia Herold

herold@esphil.eur.nl

Erasmus School of History, Culture and Communication

prof.dr. Stijn Reijnders

reijnders@eshcc.eur.nl

Rotterdam School of Management,
Erasmus University

prof.dr. Muel Kaptein

m.kaptein@rsm.nl

Erasmus School of Health Policy & Management

dr. Sonja Meeuwsen

meeuwsen@eshpm.eur.nl

International Institute of Social Studies

drs. Linda Johnson

johnson@iss.nl

Stafafdelingen en Shared Service Centra

drs. Riëtte te Lindert

riette.telindert@eur.nl

Universiteitsbibliotheek

drs. Gusta Drenthe

gusta.drenthe@eur.nl

 

Contact

Algemene informatie of advies over de integriteitscode, alsmede reacties op deze website: Riëtte te Lindert, secretaris van de werkgroep integriteitscode, e-mail: riette.telindert@eur.nl