GenAI Monthly Meetup

Futuristic Education Lab

GenAI biedt veel mogelijkheden, maar brengt ook uitdagingen met zich mee. Om die reden is de GenAI Monthly Meetup opgezet. Sluit je aan bij een groep EUR GenAI-enthousiastelingen om kennis uit te wisselen en samen te werken.

Datum
donderdag 23 okt 2025, 15:00 - 17:00
Type
Algemeen
Gesproken taal
Engels
Ruimte
Education Lab
Meld je aan! Voeg toe aan agenda

Tijdens deze sessie vertelt Maurice de Rochemont (RSM) meer over de AI-tool Lovable (een tool die je apps en websites laat ontwikkelen door te chatten met AI). Meer details volgen snel. 

Programma

14:45Inloop
15:00Start van het evenement
17:00Borrel en netwerken
18:00Einde

Facilitator

dr. Maurice de Rochemont

Maurice is een lecturer bij de Department of Strategic Management and Entrepreneurship van Rotterdam School of Management

Over de GenAI Monthly Meetups 

GenAI biedt ongekende mogelijkheden, maar brengt ook een aantal pittige uitdagingen met zich mee. In plaats van hier alleen aan te werken, kun je je aansluiten bij een groep nieuwsgierige EUR-studenten, -docenten en -medewerkers, om samen te werken en kennis en praktijkervaring uit te wisselen.

Samenwerken: Kom in contact met gelijkgestemden en deel successen, ga uitdagingen aan en brainstorm over oplossingen in een stimulerende omgeving. 
Gastsprekers: We nodigen regelmatig gastsprekers uit die de nieuwste inzichten, praktische toepassingen en toekomstige trends op het gebied van Generative AI zullen delen. 
Flexibele deelname: Geen verplichtingen! Neem deel wanneer het jou uitkomt.

Meld je aan!

Ik ben Bevat verplichte velden
Faculteit/afdeling Bevat verplichte velden
Heb je dieetwensen? Bevat verplichte velden
Wat zijn je dieetwensen? Bevat verplichte velden
* Als je kiest voor de optie 'anders', neem alsjeblieft contact op met cli@eur.nl om de mogelijkheden te bespreken.
Door dit vakje aan te vinken word je toegevoegd aan de contactlijst voor dit evenement en ontvang je rechtstreekse uitnodigingen.

De Erasmus Universiteit Rotterdam gaat vertrouwelijk om met je gegevens. Je gegevens worden alleen gebruikt voor GenAI Monthly Meetups-doeleinden. Meer informatie vind je in ons privacystatement.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Meer informatie

Datum: donderdag 23 oktober 2025
Tijd: 15:00 - 18:00 (inloop vanaf 14:45, borrel vanaf 17:00)
Locatie: Erasmus Education Lab - Campus Woudestein
Toegang: gratis

Georganiseerd door de Community for Learning & Innovation

Gerelateerde links
Meer CLI evenementen

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen