Waarom deze studie

Managing Art and Cultural Heritage in Global Markets (MAGMa)
Colored textile

Waar gaat deze studie over?

De Erasmus Mundus International Master in Managing Art & Cultural Heritage in Global Markets (MAGMa) bestaat uit een consortium van vrijf Europese Higher Education Institutions: de Universiteit van Glasgow, het Institut d’Etudes Supérieures des Arts in Parijs, de Universiteit van Lissabon en het Universitair Instituut van Lissabon, en de Erasmus Universiteit Rotterdam. Samen bieden zij een unieke interdisciplinaire en samenhangende benadering van het gebied van kunst en cultureel erfgoed. 

Elke universiteit heeft zijn eigen toonaangevende expertise op belangrijke aspecten van de geschiedenis van collecties, de kunstmarkt, kunst- en erfgoedrecht en het beheer en de economie van cultureel erfgoed.

Het programma maakt gebruik van historische, theoretische en praktijkgerichte modellen, om jou als toekomstig professional op het gebied van kunst en cultureel erfgoed de vaardigheden te leren die nodig zijn om te werken in een wereldwijd zeer complex, veranderlijk en groeiend vakgebied. Tijdens het hele programma zijn er ook mogelijkheden om talen te leren.

Past deze studie bij jou?

Ben je geïnteresseerd in de manieren waarop kunst en cultureel erfgoed kunnen worden beheerd in een wereldwijde context? Ben je benieuwd hoe we het teruggeven van geroofde kunstwerken aanpakken? Of wil je weten hoe prijzen worden bepaald op de kunstmarkt? Dan is de masterspecialisatie MAGMa misschien iets voor jou.

5 redenen om te kiezen voor Managing Arts and Cultural Heritage in Global Markets (MAGMa) aan de EUR

  • Elke universiteit heeft toonaangevende expertise in belangrijke gebieden als collectiegeschiedenis, de kunstmarkt, kunst- en erfgoedrecht, en het beheer en de economie van cultureel erfgoed.
  • De mobiliteit binnen Europa en daarbuiten biedt mogelijkheden om praktijkervaring op te doen bij een breed scala aan kunst- en cultuurorganisaties in heel Europa.
  • Je studeert in een echt internationale omgeving met studenten en docenten uit de hele wereld.
  • Bij het afstuderen ontvang je niet één, maar vier diploma’s, uitgereikt door alle vijf de universiteiten.
  • De integratie van academische theorie en praktijk in een interdisciplinair curriculum biedt je een breed scala aan vaardigheden en ervaringen, waardoor je straks als professional op strategisch niveau functioneert in de kunst-, cultuur- en erfgoedsector, zowel in de publieke als de private sector, of om aan een vervolgstudie te beginnen.

Een studie kiezen is knap lastig! Twijfel je nog over deze studie en wil je overzicht hebben? Ontvang een overzichtelijke digitale brochure van deze opleiding.

Brochure aanvragen
Nog niet helemaal zeker over je keuze? Vraag een brochure aan!

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen