In Memoriam Youssor Al Hedni

Met groot verdriet delen wij mee dat onze student Youssor Al Hedni op 28 september is overleden. Youssor studeerde aan de afdeling Geschiedenis van ESHCC. Hij volgde de masteropleiding Applied History, waar zijn toewijding aan het aanpakken van raciale ongelijkheid tot uiting kwam in zijn academische werk. 

In zijn bachelorscriptie deed Youssor onderzoek naar collectief geheugen en identiteit aan de hand van muurschilderingen en graffiti in het Irak van na de Ba'ath-partij, terwijl zijn masteronderzoek zich richtte op de ervaringen van leden van de Iraakse diaspora in Nederland sinds de jaren negentig. 

Youssor was een warm, vriendelijk en aangenaam persoon, zoals iedereen die hem kende kan beamen. Zijn inzicht, passie en gevoeligheid zullen enorm gemist worden. Hij zal ook herinnerd worden om zijn collegialiteit en zijn genereuze steun aan onze onderwijsprogramma's als studentambassadeur tijdens open dagen. Wij betuigen ons oprechte medeleven aan zijn familie, vrienden en medestudenten.

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen