Op woensdag 21 januari 2026 verdedigt M.P.H. van Wiechen het proefschrift met de titel: Routes naar efficiëntere TAVI zorg: Procedurele vereenvoudiging, betere patiëntselectie en ontslagbeleid om de toenemende vraag het hoofd te bieden
- Promotor
- Promotor
- Datum
- woensdag 21 jan 2026, 15:30 - 17:00
- Type
- Promotie
- Ruimte
- Professor Andries Querido zaal
- Gebouw
- Onderwijscentrum
- Locatie
- Erasmus MC
Hieronder volgt een korte samenvatting van het proefschrift:
Degeneratieve aortaklepstenose is de meest voorkomende klepafwijking in de westerse wereld. Vanwege een vergrijzende populatie zal de incidentie van aortaklepstenose toenemen en daarmee ook het aantal patienten dat een klepvervanging zal moeten ondergaan. Dit proefschrift focust zich op het optimaliseren van de patientselectie, de procedure en de follow-up zodat ziekenhuizen deze toegenomen vraag kunnen verwerken.
- Meer informatie
De openbare verdediging zal exact om 15.30 uur beginnen. De deuren zijn gesloten zodra de openbare verdediging start, laatkomers kunnen geen toegang krijgen tot de zaal. Gezien het plechtige karakter van de bijeenkomst zijn kinderen onder de leeftijd van 6 jaar niet toegestaan tijdens het eerste gedeelte van de ceremonie.
Er is aan kandidaat een livestreamlink verstrekt.
