Zou jij voor één dag willen ervaren hoe het is om Geneeskunde te studeren? Meld je dan aan voor een van onze meeloopdagen!
Tijdens deze meeloopdag loop je mee met een student (een 'ambassador') van de bacheloropleiding Geneeskunde. Je volgt samen met de ambassador een aantal colleges en waar mogelijk woon je ook patiëntdemonstraties bij. Verder mag je een kijkje nemen op onze snijzaal en wordt de dag afgesloten met een korte rondleiding door ons prachtige Onderwijscentrum. Natuurlijk is er ook ruimte om al je vragen te stellen over de opleiding, het studentenleven en studeren in Rotterdam. Op deze manier kun jij ervaren hoe het is om Geneeskunde te studeren aan de Erasmus Universiteit Rotterdam!
- Meer informatie
- Aanmelden voor een meeloopdag kan vanaf zes weken voorafgaand aan de meeloopdag.
- Let op: Je kunt je voor één meeloopdag per bacheloropleiding aanmelden.
- Zes dagen voorafgaand aan de meeloopdag ontvang je het definitieve programma.
- Voor iedere meeloopdag kan zich een maximum aantal deelnemers aanmelden. Als het maximum aantal deelnemers is bereikt, dan kom je op de reservelijst terecht. Zodra er een plek voor je vrijkomt, wordt er contact met je opgenomen.