Let op! International Bachelor Economics and Business Economics is een Engelstalige opleiding met veel internationale studenten en daarom zal dit evenement in het Engels plaatsvinden.
Samen met andere studiekiezers laten onze student-ambassadors je ervaren hoe het is om student te zijn aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. De ambassadors vertellen in een online presentatie over hun ervaringen met de opleiding International Bachelor Economics and Business Economics. Natuurlijk is er ook ruimte om al je vragen te stellen over de opleiding, het studentenleven en studeren in Rotterdam.
Op deze manier kun jij ervaren hoe het is om International Bachelor Economics and Business Economics te studeren aan de Erasmus Universiteit Rotterdam!
- Meer informatie
- Aanmelden voor een meeloopdag kan vanaf zes weken voorafgaand aan de meeloopdag.
- Let op: Je kunt je voor één meeloopdag per bacheloropleiding aanmelden.
- Zes dagen voorafgaand aan de meeloopdag ontvang je de link naar de sessie.
- Voor iedere meeloopdag kan zich een maximum aantal deelnemers aanmelden. Als het maximum aantal deelnemers is bereikt, dan kom je op de reservelijst terecht. Zodra er een plek voor je vrijkomt, wordt er contact met je opgenomen.
