Maak kennis met een andere cultuur in een workshop van een medestudent!
Tijdens het Connecting Cultures Festival van de Erasmus Universiteit Rotterdam vieren we de culturele diversiteit van onze studenten. Leer een dans uit een ander land of leer een lied in een andere taal of maak kennis met iets bijzonders uit een andere cultuur. De workshops worden door medestudenten gegeven.
De workshops worden gegeven op dinsdag 17 november en donderdag 18 november in de middag.

Sounds of Iran: Rumi, Ney & Persian Singing
In deze workshop hoor je live muziek op de Ney, de traditionele Iraanse fluit, en maak je kennis met Perzische zang en Rumi's poëzie. Je ontdekt hoe muziek en poëzie in Iran cultureel met elkaar verweven zijn, en leert hoe Perzische muzikale tradities zijn doorgegeven en ontwikkeld door generaties heen.
Docent: Hassan Tork Ladani is een Iraanse muzikant en docent, gespecialiseerd in traditionele Iraanse muziek, de Ney en Perzische zang.
Datum: Dinsdag 17 november
Tijdstip: 17:30 – 18:30
Locatie: Living Room, Langeveld building
Kosten: Gratis, reserveren is noodzakelijk!
- Meer informatie
Datum: Connecting Cultures Workshops:
- Dinsdag 17 november: tussen 13:00 – 19:00 uur
- Donderdag 19 november: tussen 13:00 – 17:00 uur
Verder informatie over de verschillende workshops en locaties wordt later bekend gemaakt.
Ticket informatie
Toegang gratis
Georganiseerd door Studium Generale ism International Office

