Persvoorlichting

Persvoorlichting EUR

Rateb Abawi (Sr. Woordvoerder) | 06 36 49 54 19
Meral van Leeuwen (Persvoorlichter) | 06 40 26 43 67

T (010) 408 1216
press@eur.nl

Persvoorlichting faculteiten

Zoekt u een van onze wetenschappers? Neem dan contact op met de facultaire persvoorlichter.

Erasmus MC

Team Persvoorlichting

T (010) 703 3289
press@erasmusmc.nl

Piketvoorlichter buiten kantooruren:

T (010) 704 0704

Erasmus School of Economics

Ronald de Groot

T (010) 408 1762
M 06 53 64 18 46
rdegroot@ese.eur.nl

Rotterdam School of Management, Erasmus University

Marianne Schouten

T (010) 408 2877
mschouten@rsm.nl

Erasmus School of Law

Barry Mulder

T +31 (010) 408 96 50
M +31 (0)6 45678 793
E mulder@law.eur.nl

Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Marjolein Kooistra

T (010) 408 2135
kooistra@essb.eur.nl

Erasmus School of History, Culture and Communication

Suzanne Bosman

T (010) 408 1734
s.bosman@eshcc.eur.nl

Erasmus School of Philosophy

Laurie Slegtenhorst

T (010) 408 8980
slegtenhorst@esphil.eur.nl

Erasmus School of Health Policy & Management

Marina van Weele

T (010) 408 9653
M 06 51 12 56 49
E vanweele@eshpm.eur.nl

International Institute of Social Studies

Sandra Nijhof

T (070) 426 0460
sandra.nijhof@eur.nl