Medewerkers

Faculteitsbestuur

Naam

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Prof.dr. H.A.E. ZwartDecaan
Onderzoeksdirecteur
J5-65010-4088960zwart@esphil.eur.nl
Drs. T. HeroldBestuurssecretarisJ5-66010-4088967herold@esphil.eur.nl
Prof.dr. J.A. van RulerOnderwijsdirecteurJ5-61010-4088991vanruler@esphil.eur.nl
Drs. R.R.A. de BoerController
adviserend lid
N5-04010-4081346 rdeboer@ese.eur.nl
M.A.A. WagenaarStudent-vertegenwoordiger
adviserend lid
  wagenaar@esphil.eur.nl


Faculteitsbureau

Naam                             

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Mw. A.C. Dias SousaSecretaresseJ5-69010-4088993office@esphil.eur.nl

Mw.drs. J.G. Gulpers

Liaison LibrarianB06-40500472judith.gulpers@eur.nl
Dhr. S. HogervorstFacultair voorlichterJ5-69 philosophy@esphil.eur.nl
Dhr. F. van der Pol Tutor coordinatorJ5-69 vanderpol@esphil.eur.nl

Mw. L. Schots MA

Studieadviseur
International Officer, Medewerker Onderwijszaken

J5-67

010-4088998

studyadvisor@esphil.eur.nl
schots@esphil.eur.nl
Dr. L.T. SlegtenhorstMarketing & Communicatie
Facultair Voorlichter
J5-69010-4088980

slegtenhorst@esphil.eur.nl

philosophy@esphil.eur.nl

Mw. M. Westerveld MA

Office Manager
Duurzaamheidscoördinator

J5-69

010-4088979

westerveld@esphil.eur.nl


Wetenschappelijk Personeel

NaamFunctieE-mailadres
Prof.dr. P. AroraHgl. Technologie, Waarden en Globale Media Culturenarora@esphil.eur.nl
Prof.dr. R.E. Backhouse  Bijz. hgl. Methodologie en Geschiedenis van de Economier.e.backhouse@bham.ac.uk
Dr. K.M.E. BauerUD Praktische Filosofiebauer@esphil.eur.nl
Dr. C.B. BinderUHD Theoretische Filosofie
Opleidingsdirecteur Research Master in Philosophy and Economics
binder@esphil.eur.nl
Dr. J.J.F.M. BosOnderzoeker Decoding Descartesbos@esphil.eur.nl
Prof.dr. G.J. BuijsBijz. hgl. Christelijke Filosofiebuijs@esphil.eur.nl
Prof.dr. L. van Bunge

Hgl. Geschiedenis van de Wijsbegeerte

vanbunge@esphil.eur.nl
Dr. C. ClarkeUD Theoretische Filosofieclarke@esphil.eur.nl
Dr. P.J.J. DelaereUD Ethiekdelaere@esphil.eur.nl
Prof.dr. P.J.J. van GeestHgl. Theologie en Economisch denken vangeest@esphil.eur.nl
Dr. H.C.K Heilmann                         UHD Theoretische Filosofieheilmann@esphil.eur.nl
Dr. Y.H. HendlinUD Erasmus Initiative Dynamics of Inclusive Prosperityhendlin@esphil.eur.nl 
Prof.dr. L.M. Huijer             

Hgl. Publieksfilosofie
Diversity Officer

huijer@esphil.eur.nl
Prof.dr. H.A. Krop           Bijz. hgl. Spinoza studies vanwege Vereniging Het Spinozahuiskrop@esphil.eur.nl
Dr. B. LeeuwenburghUD Geschiedenis van de Filosofieleeuwenburgh@esphil.eur.nl
Dr. T.K.A.M. de Mey    UD Theoretische Filosofiedemey@esphil.eur.nl
Prof.dr. J. de MulHgl. Wijsgerige Antropologiedemul@esphil.eur.nl
Prof.dr. F.A. MullerHgl. Wijsbegeerte der Natuurwetenschappenf.a.muller@esphil.eur.nl
Dr. L. Noordegraaf-EelensUHD Onderwijsvernieuwing
Opleidingsdirecteur bachelors
noordegraaf@esphil.eur.nl
Dr. G.H. van OenenUHD Praktische Filosofievanoenen@esphil.eur.nl
Prof.dr. H.J. PottBijz. hgl. Kunst en Samenleving in Humanistisch Perspectiefpott@esphil.eur.nl
Dr. A.W. PrinsUHD Fenomenologie en Hermeneutiek Filosofie en Kunstprins@esphil.eur.nl
Prof.dr. mr. E. Rabbie

Bijz. hgl. Erasmus leerstoel vanwege Trustfonds

rabbie@eshcc.eur.nl
Prof.dr. J.A. van Ruler

Hgl. Intellectuele geschiedenis
Opleidingsdirecteur MA Philosophy

vanruler@esphil.eur.nl
Dr. K.M. Sahan

Post-doc RRING (Responsible Research and Innovation as a Global challenge)

sahan@esphil.eur.nl
Dr. P. SchuurmanUHD Geschiedenis van de Wijsbegeerteschuurman@esphil.eur.nl
Dr. S. van TuinenUHD Filosofie van Mens en Cultuur
Dean of International Affairs
vantuinen@esphil.eur.nl
Prof.dr. J.J. VromenHgl. Methodologie en Wetenschapsfilosofievromen@esphil.eur.nl
Dr. N. VrousalisUHD Praktische Filosofievrousalis@esphil.eur.nl
Dr. M. WehrleUD Praktische Filosofie

wehrle@esphil.eur.nl

Prof. Dr. R.B.J.M. WeltenBijz. hgl. Hedendaagse benaderingen van menselijke subjectiviteit vanwege Stichting Thomas Morewelten@esphil.eur.nl
Dr. S. WinteinUD Theoretische Filosofiewintein@esphil.eur.nl

 

Promovendi

NaamFunctieE-mailadres

Måns Abrahamson

PhD EIPEabrahamson@esphil.eur.nl
Lennart AckermansPhD EIPE ackermans@esphil.eur.nl
Lydia Baan Hofman MAPhD Erasmus Initiative ‘Dynamics of Inclusive Prosperity’ baanhofman@esphil.eur.nl
Annalisa Costella MAPhD EIPEcostella@esphil.eur.nl
Daan Dronkers MAPhD Theoretische Filosofiedronkers@esphil.eur.nl
Eveline Groot MAPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertee.j.a.groot@esphil.eur.nl
Jasper van den Herik MAPhD Theoretische Filosofievandenherik@esphil.eur.nl
Thijs Heijmeskamp MAPhd Praktische Filosofieheijmeskamp@esphil.eur.nl
Tomoko HiguchiPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertehiguchi@esphil.eur.nl
Sonia de Jager MAPhD Filosofie van Mens en Cultuurdejager@esphil.eur.nl
Jamie van der Klaauw MSc MAPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertevanderklaauw@esphil.eur.nl
Catherine Koekoek MAPhD Filosofie van Mens en Cultuurkoekoek@esphil.eur.nl
Joris Krijger MSc MAPhD Filosofie van Mens en Cultuurkrijger@esphil.eur.nl
Drs. Gijs LeegwaterPhD Theoretische Filosofieleegwater@esphil.eur.nl
David van Putten MA

PhD Filosofie van Mens en Cultuur

d.c.vanputten@esphil.eur.nl
Sam Rijken MScPhD Theoretische Filosofierijken@esphil.eur.nl
Drs. Geurt SengersPhD Theoretische Filosofiesengers@esphil.eur.nl
Daphne Truijens LL.MPhD EIPEtruijens@esphil.eur.nl