Medewerkers

Current facets (Pre-Master)

Faculteitsbestuur

Naam

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Prof.dr. H.A.E. ZwartDecaanJ5-65 zwart@esphil.eur.nl
Drs. T. HeroldBestuurssecretarisJ5-66010-4088967herold@esphil.eur.nl
Dr. B. LeeuwenburghOnderwijsdirecteurJ5-35010-4088979leeuwenburgh@esphil.eur.nl
Prof.dr. F.A. MullerOnderzoeksdirecteurJ5-33010-4088972f.a.muller@esphil.eur.nl
Drs. R.R.A. de BoerController
adviserend lid
H6-18010-4081346 rdeboer@ese.eur.nl
F.W. WijkerStudent- vertegenwoordiger
adviserend lid
  441552fw@student.eur.nl


Faculteitsbureau

Naam                             

Functie

Kamer

Telefoon

E-mailadres

Mw. E.E.L. Bender MAMarketing & Communicatie,
Facultair Voorlichter
J5-69010-4088980

bender@esphil.eur.nl

philosophy@esphil.eur.nl

Mw.dr. C.G. Boshuijzen- van BurkenAssistant Director OZSWJ5-47010-4088982assistant.director@ozsw.nl
Mw. U.C. DavidSecretaresseJ5-69010-4088993office@esphil.eur.nl

Mw.drs. J.G. Gulpers

Liaison LibrarianB06-40500472judith.gulpers@eur.nl
Dhr. J. van der Klaauw MScMedewerker onderwijszakenJ5-69010-4088961vanderklaauw@esphil.eur.nl

Mw. L. Schots MA

Studieadviseur
International Officer, Medewerker Onderwijszaken

J5-67

010-4088998

studyadvisor@esphil.eur.nl
schots@esphil.eur.nl

Mw. M. Westerveld MA

Office ManagerJ5-69

010-4088979

westerveld@esphil.eur.nl


Wetenschappelijk Personeel

NaamFunctieE-mailadres
Prof.dr. R.E. Backhouse  Bijz. hgl. Methodologie en Geschiedenis van de Economier.e.backhouse@bham.ac.uk
Dr. K.M.E. BauerUD Praktische Filosofiebauer@esphil.eur.nl
Dr. C.B. BinderUD Theoretische Filosofiebinder@esphil.eur.nl
Prof.dr. G.J. BuijsBijz. hgl. Christelijke Filosofiebuijs@esphil.eur.nl
Prof.dr. L. van Bunge

Hgl. Geschiedenis van de Wijsbegeerte

vanbunge@esphil.eur.nl
Dr. C. ClarkeUD Theoretische Filosofieclarke@esphil.eur.nl
Dr. P.J.J. DelaereUD Ethiekdelaere@esphil.eur.nl
Prof.dr. P.J.J. van GeestHgl. Theologie en Economisch denken vangeest@esphil.eur.nl
Dr. H.C.K Heilmann                         UHD Theoretische Filosofieheilmann@esphil.eur.nl
Prof.dr. L.M. Huijer             

Hgl. Publieksfilosofie en Diversity Officer

huijer@esphil.eur.nl
Prof.dr. H.A. Krop           Bijz. hgl. Spinoza studies vanwege Vereniging Het Spinozahuiskrop@esphil.eur.nl
Dr. T.K.A.M. de Mey    UD Theoretische Filosofiedemey@esphil.eur.nl
Prof.dr. J. de MulHgl. Wijsgerige Antropologiedemul@esphil.eur.nl
Prof.dr. F.A. MullerHgl. Wijsbegeerte der Natuurwetenschappenf.a.muller@esphil.eur.nl
Dr. G.H. van OenenUHD Praktische Filosofievanoenen@esphil.eur.nl
Prof.dr. H.J. PottBijz. hgl. Kunst en Samenleving in Humanistisch Perspectiefpott@esphil.eur.nl
Dr. A.W. PrinsUHD Fenomenologie en Hermeneutiek Filosofie en Kunst en Dean Erasmus Honours Academyprins@esphil.eur.nl
Prof.dr. mr. E. Rabbie

Bijz. hgl. Erasmus leerstoel vanwege Trustfonds

rabbie@eshcc.eur.nl
Prof.dr. J.A. van RulerHgl. Intellectuele geschiedenis en directeur OZSWvanruler@esphil.eur.nl
Dr. P. SchuurmanUHD Geschiedenis van de Wijsbegeerteschuurman@esphil.eur.nl
Dr. S. van TuinenUHD Filosofie van Mens en Cultuur en Dean of International Affairsvantuinen@esphil.eur.nl
Prof.dr. J.J. VromenHgl. Methodologie en Wetenschapsfilosofievromen@esphil.eur.nl
Dr. M. WehrleUD Praktische filosofie

wehrle@esphil.eur.nl

Prof. Dr. R.B.J.M. WeltenBijz. hgl. Hedendaagse benaderingen van menselijke subjectiviteit vanwege Stichting Thomas Morewelten@esphil.eur.nl
Dr. S. WinteinUD Theoretische filosofiewintein@esphil.eur.nl

 

Promovendi

NaamFunctieE-mailadres
Lennart AckermansPhD EIPE ackermans@esphil.eur.nl
Lydia Baan Hofman MAPhD Erasmus Initiative ‘Dynamics of Inclusive Prosperity’ baanhofman@esphil.eur.nl
Daan Dronkers MAPhD Theoretische Filosofiedronkers@esphil.eur.nl
James GrayotPhD EIPEgrayot@esphil.eur.nl
Jasper van den Herik MAPhD Theoretische Filosofievandenherik@esphil.eur.nl
Tomoko HiguchiPhD Geschiedenis van de Wijsbegeertehiguchi@esphil.eur.nl
Drs. Gijs LeegwaterPhD Theoretische Filosofieleegwater@esphil.eur.nl
David van Putten MA

PhD Filosofie van Mens en Cultuur

d.c.vanputten@esphil.eur.nl
Drs. Geurt SengersPhD Theoretische Filosofiesengers@esphil.eur.nl
D.C. Truijens LL.MPhD EIPEtruijens@esphil.eur.nl
Philippe Verreault-Julien MAPhD EIPEverreaultjulien@esphil.eur.nl