Promotie A. (Antti) Yang

Corporate Bond Markets: Investor Preferences and Intermediary Frictions

Op donderdag 15 September 2022 verdedigt A. Yang zijn proefschrift, getiteld: ‘Corporate Bond Markets: Investor Preferences and Intermediary Frictions’.

Promotor
Prof. dr. P. Verwijmeren
Promotor
Prof. dr. S. van Bekkum
Datum
donderdag 15 sep 2022, 10:30 - 12:00
Type
Promotie
Ruimte
Senaatszaal
Gebouw
Erasmus Gebouw
Locatie
Campus Woudestein
Voeg toe aan agenda

Proefschrift in het kort:

Dit proefschrift bevat drie empirische studies over de effecten van beleggersvoorkeuren en bemiddelingsfricties op de uitgiftes en waardering van bedrijfsobligaties. Een volledig inzicht in het functioneren van deze markten is belangrijk omdat veel bedrijven gebruik maken van bedrijfsobligaties om hun activiteiten te financieren.

Meer informatie

De openbare verdediging zal exact om 10.30 uur beginnen. De deuren zijn gesloten zodra de openbare verdediging start, laatkomers kunnen eventueel op het scherm buiten meekijken. Er is geen mogelijkheid tot toelating tijdens het eerste gedeelte van de ceremonie. Gezien het plechtige karakter van de bijeenkomst adviseren wij om kinderen onder de 6 jaar niet naar het eerste gedeelte van de ceremonie mee te nemen.

Er is aan kandidaat een livestreamlink verstrekt.

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen