Get Involved

En jij kan helpen!

Wil jij bijdragen aan een duurzamere planeet? Begin dan op de campus. Lees wat je als medewerker of student van Erasmus Universiteit Rotterdam kunt doen.

Arno Bonte opent Erasmus Sustainability Hub

Erasmus Sustainability Hub

Erasmus Sustainability Hub (ESHUB) is een studentenorganisatie die duurzaamheid op de universiteit promoot en bewustzijn creëert in onderwijs, onderzoek en evenementen. Via ESHUB word je op de hoogte gehouden van alle verschillende initiatieven. De Hub organiseert ook jaarlijks de Erasmus Sustainability Days. Verschillende projecten zoals Erasmus Foodlab en EUR Wardrobe zijn gestart in de Hub.

Koken tijdens Science Open
Chris Gorzeman

Erasmus Food Lab

Het Erasmus Food Lab biedt professionele kooklessen. Alles plantaardig, met transparante CO2-berekeningen en geweldige recepten! Het Food Lab is verbonden met verschillende wetenschappelijke onderzoeken van verschillende faculteiten en biedt een plek om theorie toe te passen. Bovendien creëert het bewustzijn over duurzaam eten dat goed smaakt en leuk is om te bereiden.

Moestuin op de campus

Edible EUR: voor studenten met groene vingers

Dit is een tuin op de campus die wordt onderhouden door studenten. Elke vrijdag tuinieren de studenten om groente te produceren. De producten worden onder andere gebruikt door het Foodlab en het Erasmus Sport Café. Daarnaast streeft Edible Campus naar meer eetbare soorten op de campus en meer bewustzijn over onze voedselbronnen.

Plastic soup
Niet rechtenvrij

Post Plastic Generation

Post Plastic Generation is een studenteninitiatief om meer bewustzijn te creëren over ons afval, de hoeveelheid plastic die wij gebruiken en hoe dit te verminderen! Ze staan bekend om de kunstwerken die zij maken van afval op de campus.

Duurzaamheid: wat kun je zelf doen?

Negen tips voor een duurzame levensstijl

Cup sharing on campus

Education in Transition

Education in Transition is een studenteninitiatief om duurzaamheid meer te integreren in het onderwijs op de EUR. Met “teach-ins”, campagnes en een sterke stem willen zij faculteiten aansporen om duurzaamheid in elk vak te integreren.

Sustainability Liaison Network

ESL – mr. dr. Margreet Luth-Morgan: luth@law.eur.nl 
ESHPM - Jitse Schuurmans: schuurmans@eshpm.eur.nl  
ESHCC - Yijing Wang: y.wang@eshcc.eur.nl
ESE - dr. Bas Karreman: karreman@ese.eur.nl
ESSB - dr. Irene van Oorschot: vanoorschot@essb.eur.nl
EUC - dr. Ana Vasques: vasques@euc.eur.nl
RSM - Joey Johannsen: jjohannsen@rsm.nl
EMC - Hans-Peter Schilte: j.schilte@erasmusmc.nl & prof.dr.ir Lex Burdorf: a.burdorf@erasmusmc.nl & Caroline Poot: c.poot@erasmusmc.nl
ESPHIL - dr. Yogi Hendlin: hendlin@esphil.eur.nl
ISS - dr. Oane Visser: visser@iss.nl
REF – Annemiek Strijker: annemiek.strijker@eur.nl 
(CIO) EDIS - Rory O'Connor: oconnor@eur.nl & Lukas Ribeiro Borges: lukas.borges@eur.nl 
RSM BV - Carolina Ospina: cospina@rsm.nl 
DIT – Emma Tram: emma.tram@eur.nl 
M&C - Alejandra Pereda Kappner: alejandra.peredakappner@eur.nl
HR - Celinka Roovers-Werkman: celinka.roovers@eur.nl & Sven Hogervorst: sven.hogervorst@eur.nl
U-Council - Tom van Dijken: tom.vandijken@eur.nl 
ESH - Adam Brandisz: 691797ab@student.eur.nl
Student Sustainability Liaison – S. Baran s.baran@eur.nl

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen