FAQs en contact

Heb je een vraag over over de minorinschrijving? Kijk op ASK Erasmus voor een overzicht van de meest gestelde vragen.

Contact via ASK Erasmus

Kun je het antwoord niet vinden, neem dan via het contactformulier in ASK Erasmus - terug te vinden onder elke vraag - contact op met de centrale minorcoordinatie.

 

 

 

 

Facultaire contactpersonen

Erasmus MC
dhr. S. van Mierlo
E-mail: minor@remove-this.erasmusmc.nl

Erasmus School of Economics (ESE) 
mevr. E. Kruit
E-mail: kruit@remove-this.fsw.eur.nl 
Tel: (010) 408 1266

Erasmus School of History, Culture and Communication (ESHCC)
mevr. M. Lefeber
E-mail: lefeber@remove-this.eshcc.eur.nl

Erasmus School of Law (ESL)
dhr. R. ten Hengel
E-mail: minor@remove-this.law.eur.nl

Erasmus University College (EUC)
mevr. M. Bakker
osea@remove-this.euc.eur.nl

Faculteit der Sociale Wetenschappen (FSW)
Mevr. E. Koulouki
E-mail: koulouki@fsw.eur.nl

Faculteit der Wijsbegeerte (FW)
mevr. L. Schots
E-mail: schots@fwb.eur.nl

instituut Beleid & Management Gezondheidszorg (iBMG)
mevr. S. Boeddha
E-mail: boeddha@bmg.eur.nl

International Institute of Social Studies (ISS)
mevr. J. van der Meulen
E-mail: meulen@iss.nl 
Tel: 070 4260 595

Rotterdam School of Management, Erasmus University (RSM)

mevr. I. De Jong
E-mail: dejong@remove-this.rsm.nl
Tel: (0)10 408 2143