Contact

Heb je een vraag over de minoren? Kijk dan op ASK Erasmus; de meest gestelde vragen worden hier beantwoord.

Centrale minorcoordinatie
Staat je vraag er bij ASK Erasmus niet tussen en vind je het antwoord ook niet op de minorsite? Dan kun je je vraag richten aan de Centrale minorcoordinatie via minor@remove-this.eur.nl. Het streven is je zo snel mogelijk te antwoorden, maar uiterlijk binnen zeven werkdagen.

Met specifieke vragen kun je contact opnemen met de facultaire contactpersoon.

 

Facultaire contactpersonen

Erasmus MC
dhr. S. van Mierlo
E-mail: minor@remove-this.erasmusmc.nl

Erasmus School of Economics (ESE) 
mevr. E. Kruit
E-mail: kruit@remove-this.fsw.eur.nl 
Tel: (010) 408 1266

Erasmus School of History, Culture and Communication (ESHCC)
mevr. M. Lefeber
E-mail: lefeber@remove-this.eshcc.eur.nl

Erasmus School of Law (ESL)
mevr. F. Beijer
E-mail: minor@remove-this.law.eur.nl

Erasmus University College (EUC)
mevr. M. Bakker
osea@remove-this.euc.eur.nl

Faculteit der Sociale Wetenschappen (FSW)
Mevr. E. Koulouki
E-mail: koulouki@fsw.eur.nl

Faculteit der Wijsbegeerte (FW)
mevr. L. Schots
E-mail: schots@fwb.eur.nl

instituut Beleid & Management Gezondheidszorg (iBMG)
mevr. S. Boeddha
E-mail: boeddha@bmg.eur.nl

International Institute of Social Studies (ISS)
mevr. J. van der Meulen
E-mail: meulen@iss.nl 
Tel: 070 4260 595

Rotterdam School of Management, Erasmus University (RSM)

mevr. I. De Jong
E-mail: dejong@remove-this.rsm.nl
Tel: (0)10 408 2143