FAQs en contact

Heb je een vraag over over de organisatie van het minoronderwijs en vind je het antwoord niet op de minorsite? In ASK Erasmus vind je een overzicht van de meest gestelde vragen.

Staat het antwoord ook niet in ASK Erasmus, stel je vraag dan aan de EUR minorcoördinatie. Elke FAQ in ASK Erasmus over het minoronderwijs bevat een contactformulier.        

Facultaire contactpersonen

Erasmus MC
dhr. S. van Mierlo
E-mail: minor@erasmusmc.nl

Erasmus School of Economics (ESE) 
mevr. E. Kruit
E-mail: kruit@essb.eur.nl 
Tel: (010) 408 1266

Erasmus School of History, Culture and Communication (ESHCC)
mevr. M. Lefeber
E-mail: lefeber@eshcc.eur.nl

Erasmus School of Health Policy & Management (ESHPM)
dhr. John Piarelal
E-mail: piarelal@eshpm.eur.nl

Erasmus School of Law (ESL)
dhr. R. ten Hengel
E-mail: minor@law.eur.nl

Erasmus School of Social and Behavioural Sciences (ESSB)
Mevr. N. Boers
E-mail: educational.office.dpas@essb.eur.nl

Erasmus University College (EUC)
mevr. M. Bakker
E-mail osea@euc.eur.nl

Faculteit der Wijsbegeerte (FW)
mevr. L. Schots
E-mail: schots@fwb.eur.nl

International Institute of Social Studies (ISS)
mevr. J. van der Meulen
E-mail: meulen@iss.nl 
Tel: 070 4260 595

Rotterdam School of Management (RSM)
dhr. M. Grgurevic
E-mail: grgurevic@rsm.nl 
Tel: (0)10 408 2143