D&I Office Medewerkers

Prof. dr. Semiha Denktaş

E-mailadres
denktas@essb.eur.nl
Telefoonnummer
+31 (0)1 04081712
Room
Mandeville T13-58

Dr. Gwen de Bruin

E-mailadres
gwen.debruin@eur.nl
Telefoonnummer
+31 (0)10 4089036
Room
Erasmus Building AB-47

Frederick Ntow

E-mailadres
ntow@eur.nl
Telefoonnummer
+31 (0)6 46813332
Room
Erasmus Building AB-47, Sanders 4de verdieping

Senior Communicatieadviseur

LinkedIn

Dr. Katarina Putnik

E-mailadres
katarina.putnik@eur.nl
Telefoonnummer
+31 (0)6 36439188
Room
Erasmus Building AB-47, Sanders 6de verdieping

Senior HR Beleidsadviseur Diversiteit en Inclusie

LinkedIn

Brenda Karsan

E-mailadres
brenda.karsan@essb.eur.nl
Telefoonnummer
+31 (0)6 20177100
Room
Erasmus Building AB-47, Mandeville 16de verdieping

Programmamedewerker en Evenementenmanager

Dr. Kate Kirk

E-mailadres
kirk@eur.nl
Room
Erasmus Building AB-47

Dr. Helen Tibboel

E-mailadres
tibboel@essb.eur.nl
Room
Erasmus Building AB-47, Mandeville T13-02

Julia Kreuwel

E-mailadres
kreuwel@eur.nl
Room
Erasmus Building AB-47

Benyam Mekonnen

E-mailadres
mekonnen@eur.nl
Room
Sanders 6de verdieping

LDE Trainee HR Policy

LinkedIn