Facultaire alumni offices

Verificatieverzoeken

Let op: de contactpersoon voor alumni kan je niet helpen met de verificatie van je diploma. Neem voor dit soort vragen contact op met onze studentadministratie of met het ESSC via 010 408 23 23.

Erasmus School of Economics

E-mailadres
hermans@ese.eur.nl

Contactpersoon: Charles Hermans

Alumni ESE

Erasmus School of Social and Behavioural Studies

E-mailadres
alumni@essb.eur.nl

Contactpersoon: Daniela Klauser

Alumni ESSB

Erasmus School of Law

E-mailadres
alumni@law.eur.nl

Contactpersoon: Cheyenne Kooijman

Alumni ESL

Rotterdam School of Management, Erasmus University

E-mailadres
grandi@rsm.nl
alumni@rsm.nl

Contactpersoon: Rachel Grandi

Alumni RSM

Erasmus School of Health Policy & Management

E-mailadres
alumni@eshpm.eur.nl

Contactpersoon: Marina van Weele

Alumni ESHPM

Erasmus School of History, Culture and Communications

E-mailadres
vanham@eshcc.eur.nl
mast@eshcc.eur.nl
dullemond@eshcc.eur.nl

Contactpersonen: Annette van Ham (Geschiedenis en Cultuurwetenschappen), Renee Mast (iBCoM), Vera Dullemond (Mediastudies)

Alumni ESHCC

Erasmus MC

E-mailadres
alumni@erasmusmc.nl

Contactpersoon: Joyce Wittelaar

Alumni Erasmus MC

Erasmus School of Philosophy

E-mailadres
adelmund@esphil.eur.nl

Contactpersoon: Eddie Adelmund

Alumni ESPhil

International Institute of Social Studies

E-mailadres
alumni@iss.nl

Contactpersoon: Sandra Nijhof

Alumni ISS

Institute for Housing and Urban Development Studies

E-mailadres
alumni@ihs.nl

Contactpersoon: Stefana Cozan

Alumni IHS

Erasmus University College

E-mailadres
alumni@euc.eur.nl

Contact persoon: Marlies Koolhaas

Alumni EUC