Wie ben ik? Wat wil ik in de toekomst?

Ontdek jouw drijfveren, interesses en kwaliteiten als startpunt voor je loopbaan.
Students laughing
STUDIEFASEBachelor, Premaster, Master
LESVORMGroep, campus Woudestein
TIJDSINVESTERINGEén bijeenkomst
VOERTAALEngels
KOSTENGratis

Jezelf leren kennen is de eerste stap richting een passende loopbaan.

Voordat je weet waar je wilt solliciteren of wat voor soort baan bij je past, is het essentieel om stil te staan bij wie je bent, wat je belangrijk vindt, en waar je energie van krijgt. In deze workshop ga je op een gestructureerde en creatieve manier aan de slag met zelfreflectie.

Door middel van interviews, oefeningen en open gesprekken verken je jouw persoonlijke waarden, sterke punten, interesses en dromen voor de toekomst. Je krijgt concrete inzichten in wat jou uniek maakt én hoe je deze inzichten kunt gebruiken als basis voor toekomstige keuzes in je studie of carrière.

Deze workshop is ook een goede voorbereiding op netwerken, solliciteren of het maken van een carrièreswitch – omdat je beter weet wat je te bieden hebt én waar je naar op zoek bent.
 

Onderwerpen die aan bod komen

  • Jouw kwaliteiten ontdekken via reflectie op ervaringen en successen
  • Waarden, rolmodellen en eigenschappen die voor jou belangrijk zijn
  • Wat jou inspireert: interesses en onderwerpen die jou aanspreken
  • Toekomstbeeld: welke vaardigheden en leefstijl passen bij jouw ideale leven?
  • Van inzicht naar actie: kleine stappen plannen richting jouw doelen
     

Duur en opbouw

Eén bijeenkomst van 2-3 uur
 

Maximum aantal deelnemers

15-20 studenten
 

Kosten

Altijd gratis voor studenten van de Erasmus Universiteit Rotterdam en jonge alumni die maximaal één jaar geleden zijn afgestudeerd (met een geldig ERNA-account)
 

Data

 Bekijk de workshopagenda met ons actuele aanbod
 

Contact

E-mail: careerservices@eur.nl
Deze cursus wordt gegeven door loopbaancoaches van Career Services.

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen