Adviseurs

Huisstijlvraag? Binnen de meeste faculteiten en organisatieonderdelen is een huisstijlcoördinator actief. Neem eerst contact op met de desbetreffende persoon.

Bekijk de huisstijlcoördinatoren per faculteit.

Afdeling Communicatie
T (010) 703 3222
W www.huisstijlerasmusmc.nl/home/

Ties Brouwers
branding@ese.eur.nl

Afdeling Marketing & Communicatie
T (010)  408 8878
communicatie@eshpm.eur.nl

Nina Knaap 
knaap@eshcc.eur.nl

Marjolein Kooistra
kooistra@essb.eur.nl

Jolanda Bloem
T (010) 408 1396
bloem@law.eur.nl

Eddie Adelmund
adelmund@esphil.eur.nl

Sandra Nijhoff
T (070) 426 0414
sandra.nijhof@eur.nl

Ivana Zecevic
izecevic@rsm.nl

Bekijk de contactpersonen voor huisstijlzaken van staf en support-afdelingen.

Yvonne Dijkstra
T (010) 408 2246
yvonne.dijkstra@eur.nl

Kam Chan 
M +31 6 409 34 185
kam.chan@eur.nl

Ellen Verschoor
T (010) 408 1704
verschoor@hrf.eur.nl

Fedde van der Spoel
fedde.vanderspoel@eur.nl

Kathalijne Smout
T +31 6 12 11 44 41
kathalijne.smout@eur.nl

Bekijk de huisstijlcoördinatoren van andere afdelingen en instituten.

Lotje Bouman
T (010) 408 8605
bouman@erasmusacademie.nl

Ad Hofstede
T (010) 408 2090
hofstede@erasmusacademie.nl

Krista Schellevis
T (010) 408 9513
schellevis@rsm.nl

Jan-Willem van der Mijde
T (010) 408 2607
vandermijde@egsh.eur.nl

Advies over huisstijl

E-mailadres
huisstijl@eur.nl
Telefoonnummer
(010) 408 1239
Adres
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA
Rotterdam

Vergelijk @count opleiding

  • @title

    • Tijdsduur: @duration
Vergelijk opleidingen