Facultaire alumni verenigingen

Rotterdam School of Management, Erasmus University

Contactpersoon: Irene Broekmans -Versluijs

Erasmus School of Economics

E-mailadres
hermans@ese.eur.nl

Contactpersoon: Charles Hermans

Erasmus School of Law

E-mailadres
m.roos@law.eur.nl

Contactpersoon: Martijn Roos

Erasmus School of History, Culture and Communications

Contactpersonen: Sabai Doodkorte, Renee Mast, Lidewij Radix

Faculteit Sociale Wetenschappen

Contactpersoon: Marjolein Kooistra

Faculteit der Wijsbegeerte

E-mailadres
bender@eur.nl
Telefoon
010-4088980
Kamer
H5-23

Contactpersoon: Evaline Bender (Marketing and Communications officer)

ESHPM

E-mailadres
groen@eshpm.eur.nl

Contactpersoon: Stefan Groen

ErasmusMC

ISS

E-mailadres
nijhof@iss.nl

Contactpersoon: Sandra Nijhof

IHS

E-mailadres
nercua@ihs.nl

Contactpersoon: Charmae Nercua